Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

VAŽTE SI SVOBODY PROJEVU V ČESKÉ REPUBLICE!

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Nedávno proběhla v knihkupectví u Barviče na České v Brně autogramiáda Elišky Haškové - Coolidge, na kterou jsem se šel podívat.

Podle Čechoameričanky, která zamlada pracovala na sekretariátu 5 US prezidentů, napsala o tom knihu. V USA je za takové knihy kriminál a nikdo si nedovolí vydávat protimuslimské, protiuprchlické a protiislámské knihy, které jsou u nás běžně neomezeně k dostání. Je tam trestné kritizovat negry a proto byl Obama absolutně nekritizovatelný. A kdo volil Trumpa (ona ano), tak ho navenek musí odsuzovat a nehlásit se k němu, aby třeba nepřišel o místo.

  • vazte-si-svobody-projevu-v-ceske-republice

Trump de facto jde proti celé Americe. Obama při odchodu z funkce si z Bílého domu na svoje farmy odnesl-ukradl  historický nábytek asi za 1/4 mil.dolarů a nikdo mu nic neřekl kvůli rasismu. Clinton tam zase  ložnici Abrahama Lincolna, (kam nikdo nevstupoval), pronajímal pro kamarády na nocleh za 10.000 dolarů za noc do své kapsy. Dcera Elišky Coolidge dělala přijímací pohovor na Oxford a profesor se jí zeptal: Vaši rodiče kdesi v Evropě (!)  zrestituovali statek. Řekněte mi, proč nic nemohli restituovat černoši tady v USA ? Dcera řekla, že nemohli nic restituovat, protože nic neměli. Tím pádem skončila a od zkoušky vyletěla......

 Spisovatelka teď žije v tom restituovaném statku na jihu Čech a závěrem nám řekla : Važte si vaší svobody slova a jednání, kterou máte v České republice ! Tady můžete beztrestně kohokoliv z politiků kritizovat, nadávat, psát cokoliv, mluvit cokoliv, vydávat cokoliv, číst cokoliv.....a nikdo vás za to nepronásleduje. Toto vše už v USA dávno neexistuje !!! 
 
 Z toho až mrazí! Neuvěřitelné! A proto ve stáří (77 ) žije TADY. 
 
Ta knížka se jmenuje "Pět amerických prezidentů, česká babička a já".  
 
Přikládám fotku Elišky Haškové-Coolidge, jak jsem si ji na autogramiádě vyfotil.   
 
M.Neveselý, ex-dopravní policista ČR.
 

Více zde: http://krusnohorec.webnode.cz/news/vazte-si-svobody-projevu-v-ceske-republice/

Facebook komentáře