Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

V zemi vládne …….. státní zástupce

Státní zástupci se postupem času stali nedotknutelnou skupinou. Ta už před poměrně dlouhou dobou prakticky převzala v ČR moc.

  • v-zemi-vladne-statni-zastupce

Když policejní komando v roce 2013 vtrhlo na Úřad vlády a sesadilo tehdy úřadujícího premiéra Nečase, mnozí lidé to uvítali.

Vážná obvinění vůči premiérovi, která snad mohla ospravedlnit takový nebývalý zásah do Ústavy, se ale ukázala jako neopodstatněná.

Státnímu zástupci Ištvánovi, který k útoku dal příkaz, se kupodivu nestalo vůbec nic.

Státní zástupci se vzájemně chrání, a to i za cenu pokřivení Ústavy, demagogie a pozměňování a padělání důkazů. Pokud se jim někdo vzepře, dokážou ho dehonestovat,  zahájit proti němu trestní stíhání, úplně ho zničit. Takových případů jsou už stovky.

Pokud se náhodou stane, že dojde k jejich vyšetřování, dozorují sami sebe, což je vrchol absurdity. Mnoho policejních vyšetřovatelů, pracovníků prokuratury i řadových policistů bylo odvoláno poté, co zdokumentovali trestnou činnost vysoce postavených, státními zástupci chráněných lidí. Následně se sami ocitli v roli obžalovaných.

Většina státních zástupců je dnes propojena s organizovanými zločineckými skupinami a také některými soudci a vedením policie. Jsou na výplatních listinách kmotrů a obvykle plní jejich zadání. Tak byl např. zlikvidován Útvar na odhalování organizovaného zločinu.

Dnes se státní zástupci baví tím, že pořádají hon na Babiše. Kdo bude jejich obětí příště?

Na této situaci má největší podíl nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Proto se lidé poškození justicí spojují a zahájili kampaň za odvolání P. Zemana a nápravu justice.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře