Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tolerujte pedofilii, protože je prý normální

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Nějak mi hlava nebere, že země, kde i pouhé poklepání muže ženě na rameno se označuje za sexuální harašení a přísně trestá, uznává že se mohou zneužívat děti.

Pedofilie je naprosto přirozená záležitost. Naposledy jsem ji slyšela na diskuzi liberálů, ale nejsou to je oni. Tahle věta se line celým západem. Je to stejné jako homosexualita, nebo nekrofilie, zoofilie, transsexualita či obyčejná heterosexualita. Musíme proto respektovat všechny, co mají jinou sexualitu než normální, obyčejní heteráci, protože ti jsou tak zaostalí, že si hledají opačný protějšek ať za účelem uspokojení či plození dětí.

  • tolerujte-pedofilii-protoze-je-pry-normalni

Snad už všichni chápou o co tu vlastně jde. Chtějí nám vštípit normálnost toho, o se děje ve světě muslimů celá staletí. Snaží se nám tlouct do hlavy klíny o tom, že všechno zvrácené je vlastně normální a klidně si můžete jít sexovat se sousedovic dítětem a pokud není po ruce, tak můžete obskočit kozu.

Nějaká Miriam Heineová z univerzity v Würzburgu prohlásila, že “pedofilie je přirozená sexuální orientace stejně jako heterosexualita.” Informoval o tom portál caldronpool.com. Tak by mne zajímalo, s čím ta ženská prožívá sexualitu a jestli má nějaké děti. Pokud má třeba dcerku ve věku 5 let, tak jak by se jí líbilo věnovat ji co by sexuální hračku starému chlapovi. Já osobně bych pána s chutí vykastrovala.

Tlučou nám do hlavy, že musíme zacházet s těmito lidmi s respektem a úctou, protože oni sami si tuhle cestu nevybrali, ale matka příroda se prostě spletla a chudáčkům nadělila jiné choutky, než plodit děti. Dokonce jsme, my heteresoxuálové, takové hnusné zrůdy, že zvyšujeme utrpení pedofilů a dalším nemocných, když jejich choutky nechceme uznat za normální.

V roce 1973 Americká asociace psychiatrů(APA) vyškrtla homosexualitu ze seznamu mentálních chorob. Určitě věděli, že otevřeli Pandořinu skříňku, která ukrývá nechotné odychylky, které budeme muset tolerova ta vlastně i oslovat, jak už se dnes děje s jejich Duhovými pochody. Dokonce nám zakůží říkat pedofil, ale budeme muset říkat, že je ten „člověk“ přitahován neplnoletými osobami”.

V roce 1998 nám APA sdělila, že negativní vliv sexu s dětmi se přehání a že tohle nezanechává na dětech v mládí zneužívaných žádný negativní vliv. Nějak mi hlava nebere, že země, kde i pouhé poklepání muže ženě na rameno se označuje za sexuální harašení a přísně trestá, uznává že se mohou zneužívat děti.

Nedávno jsem četla debatu, že i u zvířat je homosexualita naprosto běžná. Nevím jaké procento zvířat se tak chová, ale dodávám, jsou to zvířata a mají jen pudy. My jsme lidé a máme rozum který by měl pudům vládnou. Ne naopak. Co se týká zvířecích pedofilie, tak ta prosím není, protože samec si vybere jen samici, co už může mít mláďata. Takovou samici pozná podle pachu a chuti. Takže i ta zvířata vědí, kam až mohou. Jen lidé se chovají jako hovada.

zdroj:http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/tolerujte-pedofilii-protoze-je-pry-normalni

Facebook komentáře