Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Svědectví z islamizovaných Teplic! Takto vypadá multikulturní "ráj" vybudovaný z petrodolarů pro lázně ...

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Svědectví teplické političky a antiislámské aktivistky Ivy Procházkové zveřejněné na jejím facebook profilu: Za střípků teplického všedního dne- aneb proč prostě BUDU kandidovat za bezpečné město pro své děti. Tak jsem se dnes se synem stavila na jídlo v obchoďáku v centru Teplic- v tom, ve kterém je už odpoledne víc Arabů než Čechů- tuším, že už jsem o té tragedii psala, jenže to ještě na mě nedolehl její rozměr. Syn si nakoupil nějaké "dobroty" ve fast foodu a sedíme si a jíme- když tu jsem si všimla... u vedlejšího stolečku- to je přece Ali!

  • svedectvi-z-islamizovanych-teplic-takto-vypada-multikulturni-raj-vybudovany-z-petrodolaru-pro-lazne

 

 
Ali je kurdský "muslim". Bere islám tak vážně asi jako já své eurobčanství, myslím, že je šťastný, že žije tady... před několika generacemi byli jeho předci v Iráku donuceni konvertovat k islámu a podle šaríi se tohle prokletí automaticky dědí do dalších generací. Momentálně žije v městečku asi 40km od Teplic.
 
Zavolala jsem na něj, abych ho pozdravila a z legrace říkám: "To je muslimů, co Ali?" Jen si tak trošku rýpnout.:-) Ali není úplně povaha, kterou si zamilujete- je to moc hezký muž a ví to- do té míry, že to jaksi vadí- takový seladon, řeklo by se, ale na druhou stranu je velmi inteligentní.
 
Když jsem uviděla jeho výraz naprostého šoku s trochou zděšení, které se snažil skrývat, humor mě přešel. Co se děje?
 
Ali si rychle přisedl a vytřeštěnýma očima říká: "Tady je strašně moc muslimů!" Ano, Ali, já vím, kolikrát jsi ode mě slyšel, jak nutné je to zastavit? Ale on jako v tranzu pokračoval: Pane Bože- tolik muslimů- začal mě děsit, tak jsem se to pokusila zlehčit a říkám: "doufám, že myslíš toho správného Boha :-). On: "Ježišmarjá je jich tu moc!" "Hej Ali, jaké ježišmarjá :-), jsi muslim! :-D" Malinko se pousmál a řekl: "to není dobré, je jich tolik, tady je to nebezpečné". 
 
Odstrčil polovinu obsahu svého obědového kyblíku kuřecích dobrot k synovi:"Musím odtud pryč" "Ty můžeš Ali, my tu musíme žít...už chápeš co dělám a proč? Přijeď po sedmé večer, vemu tě na procházku parkem - je tam černo od nikábů" "Nechci, nechci to vidět - chápeš, že je jich tu už na vás moc?" Sbalil se a rychle odcházel...
 
Chápete co chci říct? Člověk, který po boku muslimů vyrůstal, ten, který se vždycky shovívavě usmíval mojí umíněné snaze bojovat s těmito větrnými mlýny, viděl realitu na vlastní oči a krve by se v něm nedořezal. Vytřeštěné oči a potřeba zmizet - řeklo by se ze společnosti svých souvěrců. On vidí nebezpečí, které vyděsilo dospělého chlapa. Ví proč. Naši přemoudřelí politici, především ti místní napojení na petrodolarotok jsou v klidu. Oni tomu totiž rozumí. A důvěřiví Tepličané, šťastně ukonejšení jejich kecy je stále znovu volí a bomba pod našimi zadky je čím dál víc natlakovaná a čím dál blíž k tomu bouchnout a převzít kontrolu.
 
To, co on viděl, byl zatím jen malý vzorek toho, co se tu ve skutečnosti děje. Mimochodem za našimi zády v dětském koutku nezřízeně řádily vystresované dětičky oné provokatérky z parku- ona- zmalovaná jako laciná ženština pozorovala, jak je dětský koutek totálně vzhůru nohama a žádné jiné dítě si tam nedovolí vkročit.
 
 
A ještě malá ochutnávka na fotce-ceduli (viz. fotogalerie) z Vodafonu v tomto centru- za cedulí sedí mladý perspektivní arabský chlapec a Vodafone předběhl ostatní konkurenci v arabských tržbách, podílu na likvidaci našeho města a kolaboraci s jeho zkázou. Syn měl k této diskriminační ceduli trefnou otázku: "Kam si má stoupnout Vietnamec, pokud přijde do prodejny?"

Facebook komentáře