Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

STÁT zločinců

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

 

Po velkorysém kikinovic gestu kamarádům tunelářům již nikdo nepochybuje jak v této zemi vládne spravedlnost. V zemi kde je lež pravdou a zločin normou je velmi těžké ptát se po budoucnosti národa. Náladě ani neprospívá zjištění jak je tato země vnímána zvenku. Credo na mezinárodní scéně jsme již ztratili za těch 22 let úplně:

  • stat-zlocincu

 

Již od roku 94 se v podnikatelském průvodci pro cizince - investory - píše seznam zemí, kde není právo vymahatelné a kde tato nevymahatelnost je zakotvena dokonce v ústavě. Česká Republika tam figuruje ještě níže než jsou takové prdele jako Maynmar, Mozambik, nebo Horní Volta. Rozkádání veřejných financí je nepostižitelné, všude vládne korupce a neprostupný klientelismus. Smlouvy nemají žadnou platnost de facto a de jure, o konkludentním ujednání ani nemůže být řeč. Postupy due diligence jsou v ČR neznámým pojmem. Tolik nabádání těch co to tady mysleli poctivě...

Známý cestovatel AVF píše (1910, "..Z Pacheka do Pacheka oklikou přes střední Evropu" ), že říct v cizině že jste Čech se nevyplácí, protože slovo Bohemian je synonymem pro slovo cikán a tak je taky vnímáno.

Za všecky ostudy našich vládních představitelů mi utkvěla v paměti tato perlička:

http://www.denik.cz/z_domova/klaus-neucast-cr-na-predani-nobelovy-ceny-eu
-nestoji-za-rec-20121210.html

Ve skutečnosti naši politici dostali zákaz vstupu na udílení Nobelových cen 2012. S vyjádřením, že jsou to zločinci ( protože celá řada z nich je pravomocně odsouzena současně zastává svou funkci dál) čímž by došlo k znesvěcení královské lóže a celého obřadu...Je skvělé číst si ty bláboly našich médií, jak vehementně tento fakt zakrývají.

V 2008 ve vyspělé východní ekonomice Malajsie došlo taky k zajímavému ostudnému incidentu, kde při jakésim důležitém summitu, za vlajku ČR byl vyvěšen statovací černobílý kostkovaný prapor. Vysvětlení se nám dostalo, že k omylu nedošlo, protože známý stát Československo nikde již neshledali, takže použili tuto náhradu... 

Jako zkušený cestovatel připomínám, pamatujte při cestách do zahraničí: Nikdy a nikde neříkejte odkud jste. Vždy mluvte cizím jazykem. Naučte se základy jazyka země kam jedete a její celkové reálie.

Celkově to tu jde takovým směrem, že pro normální slušné občany zde nebude již k žití. Systém nemá žádnou sebekontrolu, občan nemůže nic dělat proti nestoudnému okrádání vládnoucími klikami, které jsou nepostižitelné. Když vláda udělá dluh, přesune odpovědnost na obyvatelstvo tak, že mu rozešle složenky...
Ale ekonomická situace je zásadní, a zde je v takovém stavu, že už stejně žádná změna režimu nebude mít na to vliv. Ba dokonce ani zázraky by nepomohly. Nespoléhejte na ně. Je proto dobré připravovat se na emigraci než to klesne pod vodu úplně. Studujte cizí jazyky a navazujte kontakty po celém světě, mimo Evropu.

Je mi líto, ale máte snad lepší mínění ?

zdroj:http://www.zpovedka.cz/001959.php

Facebook komentáře