Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Prezidentští kandidáti a jejich angličtina

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Naše sdělovací prostředky se snaží podsunout čtenářům, že nejdůležitější pro příštího prezidenta je, jak dobře umí mluvit anglicky. K tomu podotýkám: za dob Přemyslovců se šlechta v okolních zemích učila česky a pokud se naplní předpovědi, přijde brzy doba, kdy naše země opět bude významným a respektovaným státem. Pak je téměř jisté, že zájem o češtinu ve světě rapidně vzroste.

  • prezidentsti-kandidati-a-jejich-anglictina
ČR má potenciál být jednou z předních zemí světa. K tomu je nutné vystoupit z EU, nechat si vyplatit náhradu válečných reparací Němci a ještě několik dalších opatření, m.j. revize privatizace. Ta je nezbytná z toho důvodu, že národního majetku se zmocnili příslušníci Stb a další prominenti komunistického režimu, kteří navíc  promarnili hodnoty v řádech bilionů korun a z naší země udělali nesvéprávnou a ždímanou kolonii.

Tvůrčí potenciál a veliká schopnost improvizace a přizpůsobivosti našich lidí nemá ve světě obdoby. Také jsme se během své historie neprovinili proti jiným národům, po mnoho staletí jsme - na rozdíl od zemí západní   Evropy které bohatly drancováním kolonií- jen dávali. To vše vytváří předpoklad pro rychlé a velmi výrazné posílení vlivu ČR a zlepšení životních podmínek.

Facebook komentáře