Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

POTRAVINOVÁ KRIZE JAKO DALŠÍ FÁZE VÁLKY USA PROTI SVĚTU.

 Ve svém textu o stupňovávaní „Speciální operace Ruské armády na území Ukrajiny“ https://www.czechfreepress.info/dalsi-blogy/kalkulovalo-rusko-i-s-takovym-vyvojem.html , jsem na závěr konstatoval, že v zatím představitelné, páté fázi zmíněného střetu půjde o celosvětový „třídní boj“ proti globální fašistické nadvládě realizované největšími financiéry Západu.

V současnosti jsem přesvědčen, že se svět k této fázi zase o krok přiblížil. K uvedenému tvrzení cítím povinnost poznamenat, že za globální financiéry Západu považuji provázanou chobotnici rodů anglosaského světa, jejichž kanceláře sídlí na Wall Street a v Londýnské City.

  • potravinova-krize-jako-dalsi-faze-valky-usa-proti-svetu

Západu se pod diktátem Deep State USA už povedlo povýšil ozbrojený střet Ukrajiny s Ruskem na válku Západu proti Rusku. A jelikož na celém Západě se politickým mocnářům daří nastolit mediální totalitu, je obyvatelstvo stále více zmanipulováno na emocemi zmítaný dav.

Tento stav pak nikomu ani ze zodpovědných činitelů nedovolí nadřadit při svém rozhodování rozum nad emocemi vybuzenou nenávistí, demagogií a televizně virtuální skutečností. Výsledkem je, cituji Jiřího Vyvadila z webu http://vasevec.parlamentnilisty.cz/clanky/cekani-na-trumpa-aneb-kdo-zastavi-valku-zapadrusko : „Totální válka Západu proti Rusku nabrala již takových obrátek, že neexistuje žádný západní politik, který by byl s to aktivně válku zastavit. Naopak, všichni bez rozdílu trvají na tom, že Rusko musí být poraženo a Ukrajina zvítězit.“ Konec citace. Jenom pro vysvětlení poznamenávám, že za mediální totalitu považuji stav, kdy za prvé mainstreamová média agresivně prosazují jen jednostranné hodnocení situace. Za druhé státní moc nařídila cenzuru a trestní postih jiných než prosazovaných názorů.

A konečně za třetí propagandou natolik zmanipulovanou společnost, že v ní existuje klima strachu prezentovat jiný postoj, strachu nejen z trestního postihu, ale dokonce z reakce davu. Že se konflikt skutečně už nachází ve stavu totální války napovídá problém potravinové krize, který se stal novým hitem manipulace ze strany mainstreamových médií. Při tom jde zjevně o uměle vyvolaný problém, jak dokazuje mimo jiné text na webu: https://zvedavec.news/komentare/2022/04/9125-biden-cynicky-vyuziva-ukrajinu-k-zakrytipotravinove-sabotaze.htm . Se znalostí jím uvedených faktů lze pochopit vznik, a hlavně smysl potravinové krize. Dokazuje totiž jednoznačně, že jde o součást války USA proti Rusku, alias celému světu za záchranu zanikající celosvětové hegemonie Ameriky.

Umělé vyvolání potravinové krize s následným hladomorem hodlají totiž mocnáři USA zneužít k obvinění Ruska. Sází na to, že hladomor nejvíce postihne země Afriky, které vesměs sympatizují s bojem Ruska proti globálnímu četníkovi. Jestliže se ale podaří Americe vybudit hněv Afriky proti Rusku, bude to pro Rusko, a v konečné bilanci nejen pro něj, velká ztráta ve střetu se „zlatou miliardou. Zdá se, že USA už začínají hrát „vabank“, čti válku Západu s Ruskem povyšují doslova na onen zmíněný „třídní boj“.

Střetávají se v něm globální financiéři, kteří tentokrát rukama celého Západu si chtějí udržet dosavadní celodějinnou nadvládu nad vší planetou. Všichni moudří totiž ví, že válku Ruska s kolektivním Západem, alias Deep State USA, rozhodnou prozatímní nezúčastnění. Válku vyhraje nakonec ten, ke kterému se v závěrečné fázi přikloní prozatím mlčících šest a půl miliardy obyvatel světa.

Stanislav A. Hošek

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 nowak 2022-05-26 10:48
...existují internetové stránky,které ....čtenáři posuď sám:countdownto thekingdom.com, víte,zkrátka píší oo věcech budoucích.Podle nich by Ruská vojska měla svůj tah z Ukrajiny ukončit v Paříži a v Římě.(což mně působí radost a tvrdím,zvláště svým známým na Západě,že nás už potřetí osvobodí od Fašismu).
Problém je ale v tom,že tím bude v Římě probuzen již třetí a poslední Antikrist.
První:Nabulon-Napoleon.Druhý:Hyster-Hitler.Třetí:Mabus-???.A kdo zná Nostradama,ten ví. ŽE to něco znamená.Tak uvidíme co bude...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře