Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Orbán jedná s Ukrajinci a Rusy. EU odmítá snahu zastavit krveprolití a chce dál válku a vraždění

Maďarský premiér Orbán nereprezentuje EU v žádné formě, s Putinem rozpráví jako soukromá osoba. Prohlásil Josep Borrell. Jelikož: "Postoj EU k útočné válce Ruska proti Ukrajině se odráží v mnoha závěrech Evropské rady. Tento postoj vylučuje jakékoliv oficiální kontakty mezi EU a prezidentem Putinem". 

  • orban-jedna-s-ukrajinci-a-rusy-eu-odmita-snahu-zastavit-krveproliti-a-chce-dal-valku-a-vrazdeni
Tak jo, díky namyšleným nabubřelým politikům EU si my obyvatelé EU tu šlamastyku vyžereme úplně do dna. A Ukrajinci také. 
Na Ukrajině už teď soustavně vypadává elektřina, nejenom na východě v oblasti bojů, ale na celém území, včetně Kyjeva a Lvova. Donedávna Ukrenergo provádělo vypínání proudu podle předem daného harmonogramu, to už teď nezvládají, elektřina vypadává zcela neřízeně a nezvladatelně. Tento týden Rusko s konečnou platností "dekomunizovalo" poslední velké elektrárny a rozvodny, běží jenom atomovky. Stejně tak zásobníky plynu, ty mají poškozené nadzemní čerpací zařízení. Je konec diskoték zlaté mládeže, kosmetických procedur v salonech krásy, večerů u televize i brouzdání na internetu (nic nepomůže vlastní generátor, vysílače jsou bez proudu a pár stožárů RU armáda zanedlouho ještě sejme).
Až na Ukrajině nebudou na podzim mít čím topit, obyvatelstvo se zdvihne v 2-3násobném počtu, než na začátku bojů a vyrazí na západ. 
A až se ukrajinská armáda vzdá, ti lidé se nevrátí.
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře