Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Naletěli dnes voliči další generaci hochštaplerů a zločinců? aneb Nezůstane stát na kameni kámen...

Božena Weitingerová

Nehodlám se nijak dlouze rozepisovat o svém zklamání z výsledků voleb, takže jen stručně:
Pokud nedošlo k manipulaci během sčítání a výsledky skutečně odrážejí touhy a nálady voličů, nezbývá, než se smířit s pocitem, že politicky jsem cizincem ve své zemi. S tím ale asi nic nenadělám.

  • naleteli-dnes-volici-dalsi-generaci-hochstapleru-a-zlocincu-aneb-nezustane-stat-na-kameni-kamen

Pokud jsou výsledky výsledkem podvodu, což rozhodně nevylučuji, je to ještě daleko větší průšvih, protože jsme pouhou hříčkou v rukou všehoschopných zločinců.

A nyní se ještě podělím o svůj emocionální vjem: Bratr v mé přítomnosti měl nahlas puštěný zvuk přenášený z volebního štábu některé z vítězných stran. Dobrovolně by mě ani nenapadlo si něco takového pouštět do uší.

To nadšené hýkání a skandování obsahově totálně vyprázdněných pokřiků mi připomnělo to tupé vyřvávání koncem listopadu 1989, kdy zmanipulované davy freneticky vítaly konec komunistů a nástup generace politiků, která pak během dalších desetiletí totálně rozvrátila naši vlast.

Nesmírně mi v tu chvíli zatrnulo... Naletěli dnes voliči další generaci hochštaplerů a zločinců, kteří s podobnou vervou jako jejich předchůdci před 32 lety zničí dnes i ty žalostné zbytky, co po té první generaci ničitelů ještě zbyly?

Místo abychom se pokoušeli napravit tu hrůzu z předchozích 32 let, poslali jsme do vrcholné politiky gardu, která se ochotně postará o to, aby tu už vůbec nezůstal kámen na kameni a aby zmizely i poslední stopy toho, čím jsme se kdysi mohli pyšnit.

Zdroj: FB Boženy Weitingerové

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře