Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Monsignore Petr Piťha: Impérium vrací úder

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

S velkým zájmem jsem si na BabIdnes přečetl článek, že do této chvíle pro mne neznámá Česká ženská lobby podala trestní oznámení na Monsignora Petra Piťhu za jeho údajně tmářské výroky o Istambulské úmluvě při kázání v den svátku svatého Václava.

  • monsignore-petr-pitha-imperium-vraci-uder

 

Nikdo o mně nemůže tvrdit, že jsem obdivovatel katolické církve, potažmo jakékoli organizace, která se podílela na loupeži s názvem Církevní restituce. Z toho logicky vyplývá, že nejsem věřící člověk. Ale zrovna pana Piťhu jako neobyčejně vzdělaného muže poslouchám rád. Před lety se proslavil projevem o důvodech úspěchu islámské rozpínavosti, který také stojí za to si poslechnout, neboť jeho slova se dají z fleku tesat do kamene. Nicméně k poslednímu kázání, ze kterého těm kreaturám z neziskovky naskákaly pupínky, jsem se dostal právě kvůli tomu, že Babidnes zplodila elaborát na zblití a držela ho v popředí svých stránek dostatečně dlouho, aby si ho mohl přečíst kdekdo a udělat si ten „správný názor“.

Podíváte-li se na video zveřejněné svazáky z babišovek ve zmíněném článku, obdržíte tříminutový sestřih, který v kombinaci s textem dělá ze starého pána idiota. Ostatně, to je práce všech prodejných novinářů, dělat z odpůrců Matrixu blbce. Velmi doporučuji udělat si patnáct minut čas a poslechnout si celé kázání. Možná se zamyslíte a uvědomíte si, jakou hrůzu pro nás ta parta neomarxistických hovad chystá. Ano, tento kněz hovoří o odebírání dětí za malicherné prohřešky, o únosech dětí z pozice „starostlivého státu“, o nadřazenosti agresivních buzen nad těmi, kterým je tato deviace odporná. Ale pan Piťha, byť v budoucím čase, pouze popisuje současné praktiky Barnevernetu a dalších zvrácených organizací především ve Skandinávii. Tam už dnes je důvodem ke zvýšenému zájmu sociálky třeba fakt, že svého syna obléknete do modré a dcerku do růžové.

Z mnohých myšlenek profesora Piťhy bych si dovolil citovat tyto:

Svoboda není soubor svobod a svobodiček, které stejně jako kapky netvoří moře. Svoboda buď je, nebo není.“

Anebo:

Diktatury se odjakživa snažily zbavit rodin jako skutečného základního kamene společnosti…“

A to nejsilnější:

Obrana svobodných lidí je snazší než vzpoura otroků.“ Jinak řečeno – braňme se, dokud je čas.

Nečetl jsem Istambulskou úmluvu. Natož onu důvodovou zprávu, kterou Monsignore Piťha kritizuje. Budeme-li však dále jako ovce snášet nátlak agresivních buzen, budou přibývat další Michalákovi. Česká televize nás dále bude krmit srdceryvnými příběhy leseb, které se nemohou starat o své společné děťátko (sakra, jak se jim to povedlo?), protože nemůžou mít opravdickou nefalšovanou svatbu. Dále se na nás budou valit informace o přežitku klasické rodiny, která podle neomarxistických příruček překáží v převzetí neomezené moci nad atomizovanou společností. Bílý heterosexuální pracující muž se už teď stává lovnou zvěří a poddruhem obtěžujícím devianty v praktikování jejich „svobod.“ Viz #MeeToo.

V této souvislosti je interesantní i mlč(ž)ení některých politiků, kteří v poslední době investovali nemalé prostředky do reprodukčních klinik. Tento pohádkově výnosný byznys je totiž jedním z hlavních argumentů, kterým se agresivní buzny prsí – k reprodukci není potřeba přirozený pár, stačí vypotit pár bičíkovců do zkumavky a klinika to vyřeší za nás. A když budeme dostatečně bohatí, na odnošení dítěte si koupíme nějakou nositelku plodu z chudé země, přece si nebudeme kurvit postavu těhotenstvím…

Nevím, co všechno dokázaly dámy ze spolku Česká ženská lobby, tedy kromě toho, že se jim daří dojit státní rozpočet. Ale stačí se podívat na wikipedii a zjistit si, kdo je pan Petr Piťha. Možná pak mnozí usoudí, kdo v tomto sporu argumentuje a kdo kvičí podle naučených not. A možná je čas založit Ligu bílých heterosexuálů.

zdroj:http://dfens-cz.com/monsignore-petr-pitha-imperium-vraci-uder/

Facebook komentáře