Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Konec domobran. Cui Bono? Cui Prodest?

Jaroslav Tichý

Za situace, kdy se žádní teroristé u nás nebudou ptát ani Hamáčka ani Babiše na to, zda se smí organizovat a vyvíjet svoji činnost na našem území či nikoliv, dostáváme snadnou odpověď na to, proti komu je tento zákon zaměřen, ač v něm není označení domobrana.

  • konec-domobran-cui-bono-cui-prodest
  • konec-domobran-cui-bono-cui-prodest
  • konec-domobran-cui-bono-cui-prodest

Je v něm "jenom" popsána její podoba a náplň činnosti. A pokud tento zákon není zaměřen proti domobraně, nechť je v něm výslovně napsáno, že se netýká domobrany. Budeme tak mít o jeden zcela zbytečný zákon navíc, ale zamezí se tak největším škodám.

A domobrany nechť nechají fungovat. Zanedlouho je budeme potřebovat k naší ochraně všichni, v některých případech jsou zapotřebí již dnes (viz desítky vykradených domů na jižním okraji Prahy bez účinného zásahu policie). Jen autoři a předkladatelé tohoto zákona si to ještě neuvědomili, ač půjde i o ně a jejich rodiny.

Navozuje to přitom jednu otázku, jak špatné svědomí musí mít vláda a poslanci, když se bojí více vlastních občanů než teroristů. Současně to jasně dává za pravdu těm, kteří říkají, že ve sněmovně není žádná alternativní strana, všechny jsou prosystémové, byť některé se tváří občas jinak. Je to ale především vizitka našich voličů. Blíží se doba, kdy začneme všichni sklízet "ovoce" takové volby, a to napříč politickou scénou.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře