Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Komu sto tisíc měsíčně?

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Těm ve volbám zvoleným? Laikovi to přijde celé na hlavu. Za prvé: Ti „zvolení“ dostanou asi, (aby se to dobře počítalo), padesát procent hlasů ze všech lidí, kteří mohou volit. Jenomže padesát procent voličů nenajde mezi těmi, co jsou jim vnucovaný jediného, komu by dali svůj hlas, aby je zastupoval.

  • komu-sto-tisic-mesicne

Tudíž v parlamentu by mělo být obsazeno pouze padesát procent poslaneckých židlí. Těch padesát procent zvolených poslanců by mělo vyčerpat pouze padesát procent peněz , co jsou určeny pro celý parlament. Další zrůdnost jsou krádeže hlasů těch, co nedostali dostatečný počet hlasů, nutných pro vstup do parlamentu. Vlastně pak poslanci berou prachy za hlasy, které nedostali. Že tohle nevadí ani poslankyním.

Nejsou ani o chlup lepší než „poslanci“. Nevadí to ani jedné „straně“, ani jedné „koalici.“ Jak říká pan Babiš: Kradů fšichni. Teď, v době „koalic“, kdy se neůspěšné party kandidátů na sto tisíc měsíčně obávají, že by o ty prachy mohli přijít, a tak dělají hejna s tím, že pak dosáhnou počet hlasů, které jim zajistí nárok na výnosnou židli, jde jakékoliv jiné hledisko stranou.

Natož volební programy. Ty v tom fofru úplně mizí. Snad, až se rozdělej všechny funkce a prebendy. Někdy se to nestihne ani za rok. Laik je divokej z koalic. To bude v jedný koalici třeba pět předsedů? A to by pak chtěli třeba pět premiérů? Při čtyřech koalicí to vychází na dvacet předsedů vlády? Ustoupí někdo? ( Cha,cha, cha). Ti mají v parlamentní restauraci obědy zadarmo? To si nikdo nenechá ujít.

Jak je to se snídaněmi a snad večeřema nevím. Na takovéto věci je úplné informační embargo. To vám nikdo neprozradí. Mají výsady, snad jako nepřispůsobiví.

Facebook komentáře

Nejčtenější