Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hygienicko-epidemiologické stanice.

Například, každá čtvrť Prahy má takovoutu stanici. Má vedoucí,(ho), a snad několik zaměstnanců. Kolik- nevím. Čtvrtí v Praze je nejmíň dvacet. To je minimálně šedesát pracovníků pro epidemii co nastala.

  • hygienicko-epidemiologicke-stanice

Zatím jsem neslyšel, že by se některý z těchto placených zaměstnanců jakkoliv v epidemii zapojil do pracovního procesu. V tisku a televisi epidemii řešili pouze premiér, ministr zdravotnictví a sem tam nějaký jejich kámoš. Prim hraje finančně vysmátej vojenskej důchodce Prymula. Jako voják je zvyklý na slovo poslouchat. Povídá jenom to, co se mu nařídí.

Zkrátka pro nadřízené – ideální muž. Co a kde nakoupíme, co bude zakázáno, co bude přikázáno. Profesionálové hrají do dneška tuplovaně mrtvé brouky. Kolik vlastně berou dohromady měsíčně? Za rok? Za dvacet pět let? Miliardy peněz lítají za cokoliv, až oči přecházejí. Nikdo nenese za nic zodpovědnost. Byznisový ráj.

Za dlouhodobou vlastní presentaci v televisi dostávají politici snad i chechtáky. Nic vlastně neřeknou. Jen si natřásají peří. Televise ušetří hromadu peněz za to, že nemusí vymýšlet nějaké vlastní pořady. Takových epidemií jen houšť.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře

Související články