Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Diagnóza: Vlastizrádci. Nebudeme narušovat Hitlerovu ,,svrchovanost"

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Konečně ,,čeští" politici otevřeně řekli, co si myslí o České zemi a hlavně o občanech, které mají zastupovat a vůbec o všech obětech války. Dne 22. ledna 2019 zamítli návrh na vymáhání reparací po Německé spolkové republice, předložený SPD Tomia Okamury.

  • diagnoza-vlastizradci-nebudeme-narusovat-hitlerovu-svrchovanost
  • diagnoza-vlastizradci-nebudeme-narusovat-hitlerovu-svrchovanost
  • diagnoza-vlastizradci-nebudeme-narusovat-hitlerovu-svrchovanost

A to v drtivém poměru 129 proti 34. Text projevu předsedy SPD viz. http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/okamuruv-vystup-ve-snemovne.html.
Dříve politici alespoň hráli komedii, že jim nějaké zájmy občanů a země leží na srdci. Za tuto komedii dostávali ve volbách hlasy. Už si na to zvykli, tak proč hrát nějakou komedii.

Otevřeně plivají ze svých ,,střílen" Strakovy akademie občanům do obličeje, opíraje se rozsáhlý korporátní a demagogický systém, jaký v historii nemá obdoby. Ani v 50. letech ne.

Když toho odhlasují, tak je již možné vše. Nedávno jsem psal článek o jejich ,,tvořivé" činnosti ( viz např. http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/oslavy-30-let-od-predani-moci-ekonomicka-kolonie-s-aparatem-policejniho-statu.html ).

Za extremismus bude brzy označena sama pravda, protože bude natolik vybočovat z do slepých uliček zajetých stereotypů, že by mohla ohrozit stabilitu Království lži.

Takto vypadá důsledné popírání Holocaustu, genocidy a válečného utrpení: ( viz obr. z hlasování psp )

Daniel Novák

Facebook komentáře