Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dezinformační Deník N v akci

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Petra Procházková versus Vladimír Franta
Padla facka na sále. Petra Procházková plácala nesmysly a ve svém špatně připraveném vstupu na pražském Mezinárodním mediálním fóru neústrojně skládala propagandistické příběhy bez ladu a skladu, stejně jako ve své novinářské praxi.

  • dezinformacni-denik-n-v-akci

Její vystoupení bylo slabé a Vladimír Franta ji ocitoval na stránkách Sputniku. Procházková neunesla nastavené zrcadlo a rozhodla se bránit útokem.

Na Vladimíra Frantu vyrazil fotograf z dezinformačního Deníku N, tedy Ludvík Hradílek ze současného hnízdiště létající Petry. Ve foyer mu vrazil objektiv do obličeje, leč Franta se nedal a vytasil mobil. Pánové zahájili fantastickou koridu.

Stříleli po sobě fotoaparáty. Jeden agresivně útočil a druhý se snímáním soupeře bránil.  Kde se vzala, tu se vzala. Na místo dorazila teta Petra. A hned Frantu fackovala, mobil z ruky vyrazila, za hajzla a prase označila.

Milý čtenáři, posuď sám, kdo si stojí lépe ve Tvých očích. Redaktorka předlistopadových Květů a zakladatelka subverzní organizace Člověk v tísni nebo gentleman, který facku nevrátil, neb je evropsky přesvědčen, že se ženy nebijí.

Byl jsem osobně přítomen a scénu na vlastní oči i uši zaznamenal.
 
Stanislav Novotný
bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií

Facebook komentáře

Nejčtenější