Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

S objasněním Hamáčkovy cesty do Moskvy, bych byl opatrnější, pane Paroubku.

Jiří Paroubek se v článku „Kroupo, hoď ručník do ringu!“ na Prvních zprávách notně opřel do investigativního novináře Janka Kroupy, kterého nazývá spíše skandalistou, než novinářem. Nehodlám pana Kroupu nějak obhajovat, to s čím přišel je opravdu velmi závažná záležitost, nicméně také se říká, že „na každém šprochu pravdy trochu“. Abych byl přesnější, i když nemohu konkretizovat (nepamatuji si) den, osobně jsem ve zpravodajství v TV (také si nepamatuji, která TV to byla, zda ČT, Nova či Prima) slyšel pana místopředsedu vlády, ministra vnitra (zda už byl v tu dobu také ministrem zahraničí, nevím) Hamáčka, jak na dotaz o jeho plánované cestě do Moskvy říká, že jede vyjednávat s Rusi dodávku vakcín Sputnik V, protože zdraví občanů je pro něj priorita! Jistě nebude žádný problém toto jeho vstoupení v TV vyhledat, čímž by se potvrdily jeho úmysly v Moskvě vyjednávat dodávku ruské vakcíny pro ČR.

  • s-objasnenim-hamackovy-cesty-do-moskvy-bych-byl-opatrnejsi-pane-paroubku

Podotýkám, že tam nepadla žádná zmínka o nějakém „handlu“ nebo čenči ve smyslu něco za něco, jako např. Vrbětice za milion vakcín Sputnik V, resp. otázky summitu Biden-Putin v Praze, což však rozhodně nekoresponduje s vyjádřením pana Paroubka který říká, že žádný, racionálně uvažující dospělý člověk, ba ani malé dítě s průměrnou inteligencí, by za této situace nemohlo fantazírovat o (Hamáčkově) cestě do Moskvy. Fantazírovat rozhodně ne, protože cesta pana Hamáčka do Moskvy byla realitou, ze které sešlo jen z důvodů potřeby či nutnosti představitelů vlády ČR vyjevit národu ničím nepodloženou skutečnost, či spíše fámu, že sklad munice ve Vrběticích mají na svědomí dva agenti ruské GRU!

Nicméně pan Paroubek velmi plamenně mluví o tom, jak padla veškerá obvinění na vicepremiéra Hamáčka. Tak např. prý po vyjádření zpravodajců, (předpokládám, že stejných, kteří s kauzou Vrbětice vyšli na světlo Boží), že na jejich schůzkách s Hamáčkem údajně nepadlo ani slovo politickém handlu, čímž se prý celá věc zhroutila jako domeček z karet. Jako třešničku na dortu pak pan Paroubek přikládá vyjádření šéfky bezpečnostního výboru sněmovny, paní Černochové (ODS), která prý potvrdila páně Hamáčkovu nevinu, čímž je prý pro pana Kroupu dobojováno.

Myslím, že pan Paroubek, tělem i duší stále sociáldemokrat se snaží Jana Hamáčka vytáhnout z pro něj velmi, ale opravdu velmi prekérní situace, kdy mu v případě prokázání nepravdivého (lživého) trvrzení o cestě do Moskvy, hrozí totální politický i osobní debakl, přičemž bude mít na čele cejch, že poškodil již tak značně nahlodané renomé České republiky. Poznamenávám, respektive zdůrazňuji, že toto mé vyjádření ke kauze Hamáček a jeho cesty do Moskvy nelze považovat za tvrzení, ale jen osobní názor a konstatování, neboť vycházím pouze z veřejně dostupných informací.

(Zdroj: https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jiri-paroubek-kroupo-hod-rucnik-do-ringu/)

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře