Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ČT si opravila poněkud nevhodnou anketu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Česká televize zveřejnila před několika dny na svém zpravodajském webu ČT24 poněkud nevhodnou a nekorektní anketu, přesněji řečeno anketu s nepříliš vhodnou volbou odpovědí. Situace se nicméně dočkala nápravy a i toho si samozřejmě server Hlídáme média všímá. A o co že to šlo?

 

 

  • ct-si-opravila-ponekud-nevhodnou-anketu

Jak můžete vidět na přiloženém obrázku, Česká televize poněkud nevhodně zvolila formulaci poslední možnosti při výběru odpovědí v anketě. "Irák má, co chtěl". Irák si přál invazi teroristických skupin na své území? (viz. fotogalerie)

 

Než jsem se však stihl dostat k sepsání mailu a jak se patří si postěžovat a nechat si situaci vysvětlit, byla poslední možnost opravena na poněkud neutrálnější a to "Určitě ne, Západ by neměl vojensky zasahovat v žádné zemi". (viz. fotogalerie)

Všimněte si ale také, že hlasy zůstaly po změně odpovědi započítány. Tento neuvěřitelný binec je opravdu k neuvěření.

I nadále však zůstává rozum stát nad tím, co vůbec se z našich peněz dostane z veřejnoprávní televize ven a možná bychom se měli důrazněji ptát, jak funguje kontrola uveřejňovaných informací či anket. Možná by se také mohla objevit anketa, zda-li by neměl vojensky zasáhnout Írán či jestli by třeba Západ neměl vojensky zasáhnout proti Islámskému Státu v Iráku a Levantě v Sýrii.

Facebook komentáře