Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

ČT se programem Newsroom postavila proti slušným lidem – a na stranu spratka z Řeporyjí

Příšernosti, které tento starosta Pavel Novotný fungující v dresu politické strany ODS vyslovil v ruské televizi Rossija 1, jsou známy. Připomeňme si, že si ho sem s pomocí televizního mostu pozvali jako člověka prosazujícího nápad postavit v Řeporyjích pomník Vlasovcům, ale nikoho ze zvoucích nejpíše nenapadlo, jaké další šílenosti se z tohoto dosud úředně neuznaného blázna při přímém přenosu televize Rossija 1 ještě vysypou.

  • ct-se-programem-newsroom-postavila-proti-slusnym-lidem-a-na-stranu-spratka-z-reporyji
  • ct-se-programem-newsroom-postavila-proti-slusnym-lidem-a-na-stranu-spratka-z-reporyji
Třeba ta, že pro Prahu udělali Vlasovci víc než maršál Koněv a Rudá armáda. Jako kdyby pražské povstání i s Vlasovci v něm bylo podle tohoto šílence jen izolovanou epizodou celé Druhé světové války, jako kdyby bylo toto povstání třeba i jen desetinu vteřiny myslitelné bez téměř pětileté krvavé cesty Rudé armády nejdříve od svých hranic až k Moskvě, na Kavkaz a do Stalingradu, a pak zpět z těchto míst až do Berlína a do Prahy, to vše zaplaceno 12 miliony životů padlých rudoarmějců.
 
O tom všem tento sprostý výtržník nic neví? Nebo ví a chce jen za každou cenu šokovat a provokovat. Nejen Rusy, ale též všechny z nás Čechů, kteří o historii něco víme a jsme schopni vedle rozumu i něčeho, čeho tento sprostý spratek schopen není? Totiž vděčnosti?
 
  „Trump je kokot“, prohlásil v ruské televizi hned po svém ohlédnutí do válečné historie neuvěřitelný pražský starosta, a jakoby spuštěn z řetězu jel ve svém rozhledu po světě i republice nezadržitelně dál: „ZEMANA VOLÍ KRETÉNI, KTERÉ BY DŘÍVE SHODILI Z ÚTESU“, prohlásil, a nám, kterých se tento shoz týká, nezbylo, než jej rychle domýšlet: Takže my všichni, kteří jsme v posledních prezidentských volbách volili Zemana – a bylo nás víc než dva miliony osm set tisíc, to je 51, 36 procent všech volících – zde přežíváme jaksi z nedopatření.
 
Protože kdyby současná společnost měla tolik rozumu jako měly společnosti dřívější, neotravovali bychom už zde na matičce zemi dál lidi moudré a život si zasluhující, jakým je i Pavel Novotný, ale leželi bychom s rozbitými údy i lebkami kdesi pod útesem a nad našimi mrtvolami by naši smrt oslavoval vítězným tancem starosta z Řeporyjí.
 
„AŽ VYCHCÍPÁ GENERACE DŮCHODCŮ, BUDE PREZIDENTOVAT KALOUSEK A LIDI JAKO OKAMURA BUDOU SLOUŽIT NÁM, ŽIDŮM“ sdělil dále řeporyjský starosta vyděšeným ruským posluchačům, kteří – a to ať židé či nežidé - stále nechápali, že ve studiu televize Rossija 1 sedí všichni zúčastnění dál na svých místech, že nikdo ještě nepovstal a nezmáčknul knoflík, kterým by se dalo vystoupení tohoto smyslu zbaveného českého starostu vypnout. Probohaživého, a to takoví jako je tenhle pomatenec, jsou dnes v České republice už všichni?
 
Obraz Čecha se následně pokusila televize Rossija 1 opravit tím, že taktéž prostřednictvím televizního mostu pozvala do svého studia Stanislava Novotného, někdejšího prezidenta policie ČR a současného předsedu Asociace nezávislých českých médií, který zřejmě veden stejnou snahou jako ruská televize, řekl ke zjevu, zvaného Pavel Novotný, toto:
 
„Mnozí lidé tady v ČR byli zakočeni, protože Novotný je normální blázen. Pracoval v bulváru a nebyl tam vůbec úspěšný. V Česku je součástí pražské kavárny, to jsou lidé na okraji, marginálové, které ale podporují neziskové organizace s finančními prostředky od George Sorose. Ti lidé tam pracují jenom proto, že k nim tečou peníze ze zahraničí. Pracují de facto ve prospěch cizích zemí. Jsou to jejich agenti“.
 
V neděli večer věnoval problému „Pavel Novotný“ pozornost i jeden z nejzavilejších protiruských programů České televize Newsroom, a tak se očekávalo, s jakou mírou zaujatosti pochválí Novotného Pavla a naopak zaútočí na Novotného Stanislava.
 
A stalo se dle očekávání. Všechno, co Pavel Novotný kdy udělal či řekl, bylo redaktory pořadu Newsroom shledano jako přijatelné, vtipné a navíc zdravě pobuřující a provokující všechny neblahé proruské živly u nás. Zatímco Stanislav Novotný byl odbyt jako dezinformátor a spojenec dezinformačních proruských webů v naší zemi.
 
Samozřejmě, jaké jiné mohou být proruské weby než dezinformační?
A kdo jiný může být dezinformátor než ten, který říká něco jiného než to, co říká náš mainstream, reprezentovaný hlavně Českou televizí?
 
A o tom nebudeme vůbec diskutovat.
 
Jak jednoduché, že?
 
Velký bratr z Orwellova románu 1984 by si spokojeně zamnul ruce.
 
Lubomír Man

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře