Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

CFP! přeje všem svým čtenářům, přispěvatelům a příznivcům hezké Vánoce + Malé zamyšlení na nejen vánoční témata

CFP přeje všem svým čtenářům, přispěvatelům a příznivcům příjemné prožití Vánočních svátků.

  • cfp-preje-vsem-svym-ctenarum-prispevatelum-a-priznivcum-prijemne-proziti-vanocnich-svatku-male-zamysleni-na-nejen-vanocni-temata

Ať ještě dlouho tyto křesťanské svátky zůstanou v naší zemi svátkami klidu, míru a pohody bez zuřivého strhávání a zapalování vánočních stromků, bez najíždění jakýchkoliv aut řízených nositeli jakýchkoliv nenávistných ideologií do lidí, či dalších tzv. "ojedinělých" teroristických činů prováděných "psychicky labilními a frustrovanými jedinci" (čti muslimy).

Ať ještě dlouho můžeme v ulicích českých měst venčit psy a kdykoliv si pochutnat na knedlu vepřu se zelím či nezdravém, ale našem pečeném nebo uzeném vepřovém kolenu či sekané, vepřových řízcích či vepřové tlačence s cibulí a to vše zapít lahodným českým pivem. Ať české a slovenské ženy, dívky a děti mohou i nadále bezpečně chodit samy po ulicích našich měst, bez strachu před znásilňením, únosem a vůbec strachem o holý život. Ať nikdy v českých ulicích není slyšet šílený jekot muezzínů svolávající muslimy k "modlitbě" do mešit. Ať v českých ulicích potkáváme co nejméně chodících "pytlů od brambor", nebo jak říká Boris Johnson chodících "poštovních budek". Prostě, ať nás nikdy nepotká osud Francie, Německa, Švédska či Velké Británie.

Ať i nadále odoláváme islámismu, neomarxismu a dalším šíleným totalitním ismům, které chtějí ve jménu tzv. "Evropských hodnot" rozvrátit naší společnost.

Česko ani Slovensko nejsou země dokonalé, ale tak je máme rádi a tak je chceme i zachovat a předat naším dětem.  My totiž nemáme Austrálii či Commonwealth jako Britové, nemáme ani Polynésii nebo Frankofonii jako Francouzi,  abychom se mohli přesunout někam jinam a tam si spokojeně žít. My nemáme ani jejich několika násobně vyšší mzdy a důchody, které mají i díky kolonialismu a drancování jiných zemí, abychom se jako třeba Němci či Švédi a další bílí lidé z multikulty zemí EU mohli odstěhovat kamkoliv se nám zamane.

Máme jen malou Českou a Slovenskou republiku, ve kterých chceme v míru se všemi nejen evropskými národy žít a navzájem spolupracovat.

Jak říká náš pan prezident Miloš Zeman: Tato země je naše! Není a nemůže být pro všechny!

.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře