Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Česká televize neunesla kritiku svých manipulací a rozhodla se podat trestní oznámení na proděkana VŠFS

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Česká televize neunesla kritiku svých manipulací a rozhodla se podat trestní oznámení na proděkana VŠFS a TOP komentátora Radima Valenčíka za jeho články.

"Čt: ČT v dalších dnech určitě podnikne právní kroky k Vašemu obvinění."

  • ceska-televize-neunesla-kritiku-svych-manipulaci-a-rozhodla-se-podat-trestni-oznameni-na-prodekana-vsfs

Toto jsem našel v komentáři k tomuto svému článku: ZDE

"Považuji to za žert. Jediné z čeho mohu být obviněn je, že jsem sám nepodal trestní oznámení v intecích obsahu článku. Neudělal jsem to v dobré víře s tím, že stále ještě předpokládám, že si ČT uvědomí, kam až klesla," uvedl Valenčík.

Dle oslovených TOP analytiků vedení ČT zřejmě nejvíce "zvedla z křesel" jeho výzva k založení vlastní televize, jejíž divačky a diváci by přestali platit koncesionářské poplatky a přesměrovali je na objektivnější subjekt. Článek zde:

Chce to vlastní internetovou TV a neplatit ČT

Po dnešním pořadu Hydepark na ČT 24 si myslím, že bychom měli začít pracovat na založení alternativní internetové televize.

Technicky to není problém. Sestavíme svoji TV radu apod. z reprezentativních osobností a ne "celebrit". A pak budeme požadovat, aby ti, co ji budou sledovat (lze doložit) přestali platit ČT z důvodů nejen porušení jejího statutu, ale i propagace fašizmu a přípravy války. Už to přestává být sranda, co předvádí. Důkazem u soudu bude třeba i dnešní Hydepark.

K tomu připojuji několik odkazů:

- Třeba takový názor není vůbec připuštěn.

Zejména o Ukrajině:

VIDEO: Za destabilizaci Ukrajiny můžou USA, ne Putin. Tvrdí Václav Klaus

Několik lidí z FB se na základě tohoto:

pokusili s ČT komunikovat, bez úspěchu. Poslali mně o tom informaci.

Začít lze postupně. Prostě každý dne dáme dohromady odkazy na veřejně přístupné pořady (zpravodajské, dokumentární i zábavné), které jsou volně přístupné. A pak začneme připravovat vlastní. Vytvoříme vlastní komunitu, která se sebou nenechá manipulovat. Co vy na to? Kdo jde do toho?

Radim Valenčík,
TOP komentátor

zdroj:http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/979-ceska-televize-neunesla-kritiku-svych-manipulaci-a-rozhodla-se-podat-trestni-oznameni-na-prodekana-vsfs

Facebook komentáře