Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ano, byli jsme podvedeni, a to od samého počátku!

Hodnocení uživatelů:  / 17
NejhoršíNejlepší 

Pochopme již konečně, že EU nebyla zakládána proto, aby jejím prostřednictvím byly realizovány představy Jiřího z Poděbrad o Evropě (ani sny naše o prosperující mírové Evropě), nýbrž právě k tomu, k čemu nyní Evropa prostřednictvím EU směřuje. Tedy ke své islamizaci a zkáze. EU je pouze nástroj řízený globalisty k realizaci jejich cílů, nikoliv našich idealistických představ. A zbytek je nekompetence, úplatnost, neschopnost a neodpovědnost politiků jednotlivých členských zemí, které si jejich voliči stále dokola volí. Stačí se podívat na vedení EU, co tam sedí za "odborníky".

  • ano-byli-jsme-podvedeni-a-to-od-sameho-pocatku

Ale jsou naprosto vhodní k vykonávání příkazů globalistů. Tak tam sedí a v členských zemích je to vesměs podobné. A v každé zemi se všichni z nich snaží v průběhu svého volebního období vzít si a následně splatit hypotéku, v tom horším případě se v průběhu oněch 4 let obohatit. To je vše. A voliči ani nadále nesledují programy stran, sledují tzv. celebrity. Třeba někoho, koho předvádí na obrazovce často ČT (na kterou ovšem jinak všichni nadávají).

Někoho, kdo má být lidem před dalšími volbami "podstrčen". A voliči jim to, tak jako vždy zbaští. V danou chvíli to voličům nevadí a nepřemýšlejí, proč asi právě takové lidi ČT a další mainstream tlačí dopředu. Teď přichází na pořad projednávání a tlak na podpis smlouvy Dublin IV. která má zřídit kolektivní přerozdělovací mechanismus pro migranty v rámci EU (již ne podle kvót ale podle toho, kdo jich zatím převzal nejméně - tj. hlavně země V4) a která má zřídit povinnost platit EUR 250 tis. za každého odmítnutého migranta. (má dojít i ke sjednocení příspěvku migrantům na německou úroveň, což v přepočtu znamená cca Kč 21.000,-/osobu a měsíc).

Základní dublinská Úmluva o posouzení státu odpovědného za posouzení žádosti o azyl byla přijata již dne 15.6.1990 (Dublin I.). Pro úplnost připomínám, že ČR podala žádost o vstup do EU až dne 17.1.1996, přičemž smlouva o našem přistoupení do EU vstoupila v platnost dne 1.5.2004. Jinými slovy do této pasti jsme byli cíleně vlákání od samého počátku. Pozdějším podpisem dalších smluvních dokumentů jako Lisabonská smlouva, Euro-Med či Agenda 2030, Dublin II., Dublin III. a nyní připravovaný Dublin IV. se naše pozice již jen zhoršovala. V té době jsme byli krmeni pohádkami o řeckém kavárníkovi a portugalském rybáři (oba již v mezidobí v EU zkrachovali). Je tedy třeba pohlédnout konečně tvrdé realitě do očí.

Ano, byli jsme podvedeni, a to od samého počátku! A je z toho třeba vyvodit i potřebné důsledky!

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 radmuras@interia.pl 2018-02-14 12:16
Idea EU pochazi z hlavy vysokeho nacistickeho dustojnika-patr icne upravena neomarxistickou financni US elitou se zrodila do dnesniho stavu. Je tedy se cemu divit....?
#1 Bus Bělojar 2018-02-14 08:15
Pro extrémní levičáky "punkáče a anarchisty"-pit omci,až zase budete někde protestovat proti Nadnárodním společnostem nebo proti MMF,uvědomte si,že přesně tyhle organizace platí imigraci a válečné štváče z NATO,to je ale paradox co?
A pro všechny havloidy a uctívače "evropských hodnot"-přečtět e si knihy Rajko Dolečka nebo se podívejte na jeho videa na youtube o rozbombardování Jugoslávie,o podvodu jménem Srebrenica a atd, a sami si udělejte obrázek o největších zločineckých organizacích všech dob-NATO a EU!!

Facebook komentáře