Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

100 let od vzniku a kolik od zániku?

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

I kdyby v politice nyní po „konci času spodního prádla“, jak řekl pan prezident nastal čas „a od teď každý v politice už jedině naostro nebo za svoje“, nebude to pro dolních 10 milionů našich občanů stejně žádná selanka.

Protože pro „elity“ nejen v EU, ale i vlastní země, včetně spousty politiků napříč politickým spektrem je občan, vlastenec, co není jako oni, jen pouhá zbytečná lůza.

  • 100-let-od-vzniku-a-kolik-od-zaniku
  • 100-let-od-vzniku-a-kolik-od-zaniku
  • 100-let-od-vzniku-a-kolik-od-zaniku

Protože „rozděl a panuj“ funguje osvědčeně a po staletí, či ještě déle.

Protože minulost, co měla být pryč, se zase dere do dveří.

Kopíruji sem odkaz na článek, kde třeba pan Gabal, tvrdí, že zítra nás „nikam na oběd nepozvou“, tedy prý nejsme zvaní na klíčovou poradu nejvlivnějších zemí EU v pátek k migrační politice.

Tak to by bylo jako vtip celkem dobré pane Gabale, ČR by mohla být nejvlivnější zemí EU asi jen při splnění snu některých nejen lidovců, že budeme tou x-tou spolkovou zemí Německa. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nacisticka-baba-padlo-o-Merkelove-Pritvrzuje-i-Hrad-Ivan-Gabal-nadava-Cechum-Od-Bakaly-zni-Kecy-Okamury-neposlouchat-540880

Prý politika se dělá argumenty, řekl pan prezident, a má částečně pravdu, dělá se opravdu i argumenty. Kde kdo u nás už ale ví, že právě a zejména politika se dělá všemi prostředky, pošpinění, zneuctění a urážky nevyjímaje!!!

Šílenci prý pobíhají s mávajícími rudými trenclemi ulicemi Českých, Moravských a Slezských měst…řekl také prezident Zeman, ale šílenci pobíhají nejen v ulicích pane prezidente, možná nejvíce šílenců je v politice, a vůbec v té elitě, bohužel, a to nejen v naší zemi.

Možná by ti „naši“ šílenci chtěli mávat už jen a pouze vlajkou bílou!

Jak to tak vypadá, po všech těch podpisech našich politiků, včetně z ANO na tom, co připraví bruselští ve stylu dortu pejska a kočičky. Dáme jim tam něco dobrého a přidáme něco šíleného, co je zase dobré pro jiné a po čem bude nakonec hodně špatně všem.

A i u nás nakonec vláda s takzvanou důvěrou někdy bude, ale až poté, co zase rozhodnou ty nejvlivnější země EU o nás bez nás. A našim, až přijdou ty správné noty z vlivnějších míst!

A odpovědnost za vše špatné pak všichni u nás hodí, hádejte na koho, dám nápovědu - Sobotka už to asi nebude!

Marie Trojanová

Facebook komentáře