Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jak byla zničena NAŠE země ..

  • CESKO-NA-PRODEJ
Ach ta "sametová revoluce". Byl jsem tehdy v prváku na vejšce. Byly tam pak velké houfy studentů, diskutovalo se všude, vylepovaly se prohlášení, v posluchárnách s námi mluvili kantoři, vysvětlovali nám, že to, že FAMU je na straně disidentů znamená, že jde o stovku studentů zatímco nás na ČVUT jsou tisíce, tak ať přestaneme blbnout.

Přitom nikdo neblbnul, jen jsme se divili, co nám to ten týpek říká, když tam sedíme a čekáme na Doc. Jankovského z matematické analýzy a on ne a nejde a místo toho nás ukecávaj nějaký kašpaři ať neděláme něco, co nikdo přece nedělá.

O 14 dnů později už byla situace jiná. Reálně by se zas tolik neblbnulo, kdyby se učilo, ale ono se prostě neučilo. Když to začínalo, všude na dveřích učeben (třeba na karláku) bylo, že je stávka, že se neučí, tak jsme tam šli jeden den, druhý den, pořád nic, tak pak většina začala dělat bordel a chodit na ty demonstrace, protože nebylo co dělat. Náhoda ? Proč kantoři neučili ? Vždyť přece revoluci vedli studenti. Nebo to tak nebylo ?

Byl jsem mladý a blbý, neměl jsem rád komunisty, doufal jsem v národní obrození a hrdé Československo bez zotročení rusákama a komunistama, doufal jsem v to, co pořád formuluju na webu, ve vlastenectví, v morálku, v ocenění těch nejlepších a ne zasloužilých členů strany jak tomu bylo za mého mládí, kdy pouliční důvěrnice, bába co je třicet let ve straně a je blbá jak štoudev, ale na každého píše udání, tak byla vážený člověk a ti slušní se jí museli bát (sice je nikdy nikdo nezatknul, ale na pracoviště přišla stížnost a ROH nebo místní buňka KSČ to pak s nimi řešilo aby se něco sepsalo že jako to tak není, ale ten člověk měl prostě černej puntík a v kádrových materiálech to bylo). Pilo to krev všem, přitom za tím jako vždy stála nedokonalost systému a pár pilných blbců a slepic. Tohle stačilo k tomu, aby komunisty neměl nikdo rád.

Téměř celý národ se tehdy zvedl a doufal v to samé. V hrdé a obrozené Československo, které se vrací do Evropy, má průmysl, zemědělství, infrastrukturu a poctivé a pilné lidi. Místo aby to elity v čele s Havlem podpořily, tak začaly ty projevy, jak se na nás svět dívá a jak bychom se měli stydět, že jsme všichni neemigrovali, jak máme oslavovat emigranty a osmašedesátníky (komunisty vyhozené v roce 68), jak na tom máme všichni podíl co se tady dělo a měli bychom se stydět, že jsme drželi hubu, jak si máme utahovat opasky a stydět se za to, že jsme češi a jak svobodná Amerika náš vzor a naši západní sousedé nám přišli pomáhat, přivítejme Baťu s otevřenou náručí a všechny ostatní také a vpusťme je do našich podniků a dejme jim spoluúčast, oni vědí, jak se dělá dnes kšeft, vždyť jsme tady jako ve středověku, Svit Gottwaldov (výrobce obuvi, bývalý Baťa) by mohli ukazovat jako muzeum, ta ostuda, no tak važme si zahraničních odborníků a vpusťme cizí firmy na náš trh, oni nám pomohou.

To všechno se tady stalo a výsledek je, že je o 20 let více, z národního bohatství a fabrik a průmyslu a zemědělství nezbylo nic, nezůstal kámen na kameni, jakýkoliv vlastní vývoj je zrušen, všechno co mělo nějakou cenu polistopadové vlády rozprodaly, aby tím zazáplatovaly své dluhy a protože věci po komunistech už došly, tak nám za posledních pár let narostly biliónové dluhy a bude jenom hůř a hůř.

Do toho je tady imigrantů a sebranky až to hezké není, nikdo nehájí českého člověka, cizáci se tu roztahují, není žádná imigrační politika, žádná ochrana občana, žádné zelené karty a posuzování kdo je kdo, prostě přijede autobus z ukrajiny a nevětší sebranka si tady založí pobočku mafie a zainvestuje špinavé peníze do prostituce.

Pěstujeme si tu cikány v rukavičkách a od mezinárodních institucí si necháme diktovat, co jak máme dělat od zakázaných žárovek až po to, že kriminálníci mají větší práva než slušní lidé.

Do toho nás pojistili u NATO (takže žádná nezávislost, jakmile si cokoliv sami rozhodneme, co se jim nebude líbit, tak tu máme internacionální pomoc spřátelených armád cobydub). K tomu jsme vstoupili do EU a tím pádem, zakázané žárovky a teploměry, odevzdáváme jim nehorázné peníze a pak je fasujeme zpět na tunely a projekty pro lidská práva a feministky.

Do toho všichni vládní úřednícui kradou jak straky, ale oni jsou slušní lidé, oni nekradou až na výjimky pro sebe ale do kasičky své strany, aby měla na příští volby. Kdo nakrade nejvíc, bude příště za odměnu ministr. Všichni jsou povinni držet basu ve prospěch své strany, stát a národ ať jde klidně ke dnu, o ten tu nejde.

Propojení vlády s mafiemi je realita. V mezinárodním kontextu se angažujeme vždy proti našim bývalým spojencům a jsme papežštější než papež, naši vojáci bojují v konfliktech, které s námi nemají co dělat a my z daní našich lidí kupujeme bojovou techniku za nehorázné peníze na ty mise, se kterými většina národa nesouhlasí.

Polistopadové vlády zlikvidovaly slušnost i morálku, a vychovaly si národ jako agresivní opičky, které si pletou vybírání zodpovědného a moudrého hospodáře s volbou Miss a každé čtyři roky volí oranžové nebo modré stejně tak, jako by volili spartu nebo slávii. Každý je fanda svého klubu a svým hráčům odpustí i kdyby trhal malým dětem ručičky.

Ti moudří mají deprese a chytají se za hlavu nad marností toho všeho a zvířátka se honosí volebním právem a běží zvolit ty, kteří zklamali už mnohkrát, ale právě teď tvrdí, že napraví to, co zkazili ti před nimi a protože se stále střídají dvě stejné strany, vždycky jedna zachraňuje to, co zkazila ta druhá a volič blbec jim to věří a myslí si to, co mu řekla TV bedna.

Marnost, marnost, marnost.

Ale rok 1989 a plné koše u tramvají červených legitimací s vytrhanými fotografiemi a jmény si pamatuju jako včera. Stejně tak kupónovku, která byla jen megatunel pro chytráky.

Myslím si, že v roce 89 nešlo o nic jiného, než že se KGB a CIA domluvili, jak bude vypadat Evropa a o sférách vlivu a TV nám dodnes rok co rok drze rve do hlav, jak spontánně lid svrhl tyrany a vůbec mu nevadilo, že všichni převíkli kabáty a šli z KSČ rovnou do občanského fóra, případně si dva roky počkali jak to dopadne a pak naplnili ty správné vládnoucí strany.

Za dobrý vtip považuju i to, že ředitelé většiny velkých podniků, komunisté samozřejmě, vzápětí využívají konexí a stávají se jejich majiteli, spolumajiteli nebo hlavními akcionáři.

Ať mi nikdo neříká, že v naší nové polistopadové vládě byli samí dementi a alkoholici, kteří netušili, že když nevyháží mocné z důležitých míst silou, že nejde o žádnou revoluci, ale o změnu vlivných komunistů na vlivné kapitalisty ?

Fakt to nikdo netušil co se stane ?

A to samé nikdo netušil, že když sem pustíme naše přátele ze západu, že to nejsou žádní přátelé ale že nám nedají zadarmo vůbec nic a jen nás chtějí zotročit, jako už za naši historii mnohokrát a právě se jim to zase na tisíc let dopředu povedlo ?

Nesplatitelný dluh a stát bez vlastní armády a spojenecké závazky, aby sem vtrhli ostatní, pokud bychom náhodou přestali věřit v tu správnou demokracii a lidská práva.

Vždyť jsme kolonie jak vyšitá. A přitom v lednu 1990 jsme byli doopravdy suverénní stát s nulovým dluhem a čistým štítem a mohli jsme se vydat na jakoukoliv cestu.

Všechno to, jak to vypadá, nám posrali tehdejší disidenti, kolaboranti a přisluhovači mocných. Ať mi nikdo neříká, že nevěděli co dělají, ty výsledky mluví příliš jasně !! Horší už by byla jenom občanská válka a na tu máme stejně našlápnuto.

Můj verdikt zní : vinni (všichni) !!!

Nevšiml jsem si, že by se někdo někdy jasně a hlasitě postavil proti tomu, co se tady dělo.

zdroj: http://www.zpovedka.cz/000899.php

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře