Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kalouskovo "liquere" a Nečasův "antidalajlámizmus"

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Jsem dalek toho tvrdit, že za konzumaci laciného chlastu obsahujícího metylalkohol, ohrožující zrak a život občanů již v celé ČR, mohou výlučně "modernizační reformy" Nečasovy vlády, jejichž principem je neustávající primitivní bezohledné vyprazdňování kapes občanů, nepřinášející žádný pozitivní efekt pro státní pokladnu. Nenalhávejme si však, že ekonomický marazmus, do kterého díky současné vládě stále hlouběji zabředáváme, se na nárůstu konzumace laciných potravinářských produktů nepodepisuje.

  • kalouskovo-liquere-a-necasuv-antidalajlamizmus

Policie v souvislosti s otravami pančovaným alkoholem varuje před šestilitrovými barely s vodkou nebo tuzemákem s etiketou Likérky Drak, které se objevily v prodeji i v "kamenných obchodech" a restauracích nejen na severní Moravě, kde aféra s otravami metylalkoholem o uplynulém víkendu začala.

Likérka Drak sice odmítá, že by jedovatý alkohol vyjel z jejích linek, považuje ho za padělky, ale nevratně osleplým, nebo umírajícím po  konzumaci lihovin se znakem draka, to může být jedno. Samozřejmě, že kromě zvýšené konzumace podřadných potravinářských produktů, vládní reformní opatření z "Kalouskovy dílny" jsou rovněž živnou půdou pro podnikatelské a jiné podvody za účelem nekalého zisku. Jedním jeho starým známým způsobem je "pančování chlastu".

Nakonec sám ministr Kalousek se při veřejných útocích na bývalého bezúhonného policejního prezidenta Lessyho v médiích pyšnil tím, že od svého vstupu na ministerstvo obrany, kde od devadesátých let působil jako náměstek několika ministrů, se systematicky věnoval organizování podmínek pro beztrestné uskutečňování finančních podvodů na úkor státu, s cílem bezpracného obohacování politiků jako je on a jeho kolegové ve státních úřadech a vládě. Pochopitelně spolu s příslušnými výlučnými příslušníky "spolku přátel", čili tzv. "lobbisty".

Pokud připustíme pravdivost tvrzení "Všechno souvisí se vším", pak lze konstatovat, že "Kalouskovy reformy" určitým způsobem příčinně souvisí s šířícím se celostátním hrozivým malérem s otravami metylalkoholem.

Kalouskův vládní kumpán a pracovní nadřízený - premiér Nečas - bývalý "Pan Čistý", jak býval  nazýván v ODS před tím, než se v nejvyšších funkcích ukázalo, co je opravdu zač, odvedl pozornost od rozrůstajícího se maléru s "Kalouskovým liquere" státnickým vystoupením na strojírenském veletrhu v Brně, kde se obul do sympatizantů s Pussy Riot a Dalajlámy.

Podle Nečase - "Umělé a falešné adorování takových záležitostí, jako je ruská skupina Pussy Riot a podpora Dalajlámy jsou vrcholem nevkusu a v žádném případě něco, co symbolizuje svobodu a demokracii a má to potom dopad na exportní teritorium…./zkrácená citace/".

Jak už jsem zmínil v jednom svém předchozím článku k vnitropolitické situaci uveřejněném zde, nemohu se ubránit zesilujícímu dojmu, že RNDr. Petr Nečas /1964/, přes své vzdělání /je doktorem přírodních věd/, stále více svými státnickými proslovy dohání v popularitě vynikajícího "baviče" - RSDr. Milouše Jakeše /1922/ a jeho "rétorické hity" o "bojlerech z Xaverova", "hodné holce Hance /Zagorové/" a vrcholné extempore o "kůlu v plotě", kterým nezapomenutelný Milouš končil svou oslnivou státnickou kariéru v listopadu 1989.

Kdy své tragikomické působení ve vrcholné státnické funkci ukončí Petr Nečas není bohužel dosud známo? Je ale jisté, že cca 90% občanů ČR si nejméně již asi půl roku přeje, aby se tak stalo co nejdříve.

Nečasův odchod si dokonce přejí již i jeho někteří straničtí podřízení, kteří se proti němu bouří a možná i jeho idol a vzor - zakladatel "pravičáctví po česku" - tedy strany ODS, současný prezident Prof. Ing. Václav Klaus /1941/, kteří otevřeně odmítají poslední "vládní balíček" - čili opětovné primitivní ekonomicky neužitečné plošné navýšení DPH a označují ho za "stupiditu".

Facebook komentáře