Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

„Jasné slovo!“, ale na čí straně?

Absolvent akademie sovětské tajné policie, současný prezident Ruska, Vladimír Vladinirovič Putin /1952/, v kontextu s mezinárodní situací nastalou po rozpadu SSSR v roce 1990, k současné situaci na Ukrajině světu sdělil: „Takové uspořádání světa Rusku nikdy nebude vyhovovat........ Jestli se to někomu líbí, ať žije v podmínkách polookupace /ruským prezidentem patrně míněn civilizovaný Západ, především EU - poznámka autora/. My to ale dělat nebudeme.

  • jasne-slovo-ale-na-ci-strane

 Nechystáme se ovšem s nikým válčit, chceme se všemi spolupracovat.... Nynější pokusy, které se odehrávají mimo jiné s pomocí takzvaných sankcí, v konečném výsledku podle mého názoru nikoho nepotěší... Ve vztahu k takové zemi, jako je ta naše, zcela určitě nemohou být efektivní, i když určitou škodu způsobí. To si musíme uvědomit a musíme zvyšovat úroveň naší suverenity, a to i v ekonomice......“.

Absolvent americké právnické univerzity, viceprezident USA, Joe Biden /1942/, na adresu současného nejvyššího ruského představitele veřejně prohlásil: 
„Cílem USA není, aby ruská ekonomika zkolabovala nebo oslabila. Ale prezident Putin má jednoduchou volbu - zmizet z Ukrajiny, nebo čelit pokračující izolaci a rostoucím hospodářským problémům....“.

Autorské shrnutí:
Jde o jasné slovo zdravě sebevědomého, úctyhodně vzdělaného chlapíka na adresu psychicky postiženého, vzděláním notorického válečného štváče, nebo naopak? Pokud jde o mne - rodilého Pražáka, celoživotního antikomunistu, po ukončené technické profesionální praxi v povrchové těžbě a stavebnictví doma i v zahraničí, dožívajícího „podzim života“ v rodné Praze – mám zcela jasno!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře