Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Turečtí komunisté k sestřelení Su-24

»Odmítáme, že by bylo v našem zájmu sledovat území jakékoliv jiné země. Po opakujících se varováních, podle závazných pravidel a navzdory všem tvrzením je naše mezinárodní právo a povinnost, abychom přijali veškerá opatření proti každému, kdo porušuje naši vzdušnou nebo pozemní hranici,« řekl po sestřelení ruského Su-24 Ahmet Davutoglu, turecký premiér. A odpověď komunistů: Jste největší hrozbou!

Této zemi vládne gang: gang, který je hloupý, iracionální a nemorální. Dnes jsme toho byli znovu svědky. Jižní hranice Turecka se často porušuje. Gangy IS chodí přes tuto hranici; projíždějí zde konvoje ropy sponzorující temné islamistické divošství a Erdoganovu rodinu; čety džihádu tu procházejí, aby se nám ve městech odplatily; transportují se přes hranice také balíky TNT výbušnin, které mají být na našich náměstích vyhozeny do povětří; zranění džihádističtí psychopati přicházejí, aby byli léčeni v našich nemocnicích... A premiér vypráví o »tom, kdo porušuje naše letecké nebo pozemní hranice«...

  • turecti-komuniste-k-sestreleni-su-24

Všichni státní úředníci v Turecku byli mobilizováni, už od samých okresních guvernérů, aby zintenzivnili válku a další masakry, které v sousední Sýrii probíhají. A premiér nestydatě pronese, že »nesledujeme jakékoliv území jiné země«... 

 
Naše země je opravdu ve velkém ohrožení. 
 
 
Tato hrozba je představovaná reakcionářskou koalicí, která předpokládá, že udělat z Turecka strážce islámských gangů je její »zahraniční politikou« a projevem suverenity pak je libovat si v tahání země z jednoho dobrodružství do druhého. Největší hrozbou, které čelíme, je koalice AKP, spojená s IS, arabskými šejky, al-Kajdá a četnými zpravodajskými službami. 
 
Z tohoto důvodu není důležité, zda ruský letoun porušil naši hranici nebo ne. Po určité době není ani důležité, zda NATO, které má tento zpátečnický gang vládnoucí naší zemi omotaný kolem prstu, mělo na této záležitosti podíl a schválilo ho či nikoli; nebo zdali v tom nechá Erdogana samostatného.
 
Jestli Putin, který jedná podle svých vlastních plánů a zájmů, vskutku je nebo není osvoboditelem národů v regionu, také není důležité. Důležité je právo syrského lidu na ochranu před islámským terorem. Důležité je právo našich lidí na to, aby se zbavili válečných štváčů a gangů. Důležité je, aby se bojovalo proti imperialismu a reakcionářství; za účelem změny pořádku tohoto systému. Hrozba je zřejmá. Způsob, jak ji porazit, je také patrný. 

O autorovi: Komunistická strana Turecka (CBT) Překlad: Ing. Pavel JANEČEK, zastupitel města Náchoda za KSČM 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře