Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

TOP 09 má návod jak obrat občany !

Státní kasa je v současné době téměř prázdná. Platy jsou jedny z nejnižších v Evropě a nadále stagnují. Na důchody nejsou peníze. Dochází pouze ke směšným valorizacím a důchodci živoří na hranici bídy. Minimální mzda se navyšuje pouze symbolicky a nepokrývá životní náklady. Evropská unie je pořád zmítána krizí, vysokou nezaměstnaností, a to především mladých lidí. Dále přibývá žebráků.

Množí se otázky, kde na to všechno vzít, aby se zvýšil životní standard. Je vůbec nějaká alternativa, kde získat finanční prostředky, aby efekt nebyl opačný? Vždyť přeci nejsou peníze, to často slýchávám od občanů. Na tuto řečnickou otázku si každý odpoví sám, pokud se podívá na Prahu 3 a hospodaření její „finančně zdatné“ starostky Vladislavy Hujové. Místopředsedkyně TOP09 drze využívá radniční peníze ke svému vlastnímu obohacení. Po zbytečně předražených jídlech v luxusní francouzské restauraci v řádech tisíců musí přeci reprezentovat i navenek, aby nám nedělala ostudu. 

  • top-09-ma-navod-jak-obrat-obcany

Existují nezvratné důkazy, že se za 30 tisíc, které vyúčtovala radnici, oblékla a nakoupila brýle a parfémy. Sama na tom nic divného nevidí, protože tato městská část má přeci 75 tis. obyvatel a reprezentace taky něco stojí. Jedná se zde o provozní výdaje, které zaplatí lidí ze svých daní. Dle mého názoru mi toto jednání připomíná Kocourkov a plýtvání finančními prostředky na úkor daňových poplatníků, zcela veřejně a okatě, bez skrupulí.

Ing. Pavel Janeček, kandidát do Zastupitelstva města Náchoda za KSČM

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře