Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Modrý pták s polámanými křídly

Jedna žena se při svém závratném postupu vzhůru změnila ve vulgární a rozvrátila vládu celé naší země. Podle všeho je opravdu vidět, že Jana Nečasová dřela skutečně jako kůň, jako motorová myš a byla také z peněz daňových poplatníků slušně zaplacena a zahrnována dárky mocných, kteří ji potřebovali pro ovlivnění premiéra.

 

To, že zapomněla zaplatit darovací daň, je z jejího pohledu pouze drobnost. Smutné je, že takový člověk jako Petr Nečas nám dělal premiéra. A to si chytrý všeumělec prof. Fiala, současný předseda ODS, pochvaluje, jak je strana zachráněna. No, opravdu nevím, zdali to ještě lze. 

Ani spojení s Top 09 ODS nezachrání, možná však, že Fiala chce spojením s Top 09 Kalouskovu stranu zničit. Najdou se i dnes dokonce tací, kteří nepřestali uctívat svoji „milovanou“ ODS, tedy ti, kteří z nás občanů České republiky udělali pro okolní svět obyčejné „kašpárky“. Množství různých kauz spojených s touto stranou už není možné ani spočítat, a Bůh ví, kam létaly miliony.

  • modry-ptak-s-polamanymi-kridly

 

Měli bychom si s nadsázkou přiznat, že náš všude popisovaný ekonomický úspěch je důsledkem předchozího skvělého působení dua Jany Nagyové, toho času Nečasové, a Petra Nečase. Například se výrazně rozproudil trh s kabelkami a šperky pro manželku bývalého premiéra, čímž se určitě ovlivnila poptávka. Dále schválením restitucí církvi jsme si prostřednictvím kardinála Duky naklonili celé božstvo, které samozřejmě rozhoduje i o ekonomice. 

A kdy nám připraví „modrý pták“ další frašku v podání vládních činitelů? A jak následně porostou preference ODS? To už si můžete tipnout. Sázku určitě vyhrajete.

Ing. Pavel Janeček, zastupitel za KSČM města Náchoda

www.janecekpavel.cz 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře