Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jaký bude rok 2016

Každý z nás po ročním shonu plném práce a povinností jistě rád uvítá pár dnů volna o Vánocích. Většinou nám v průběhu roku nezbývá mnoho času potkat se s přáteli, rodinou či známými a právě Vánoce nám tuto možnost dávají. Neměli bychom ale zapomínat na ty, kteří tuto možnost nemají. Ať už jsou to senioři v domovech důchodců či děti v dětských domovech. A my, kteří máme to štěstí trávit Vánoce s rodinou, bychom měli najít čas zajít za nimi třeba jen s malým dárkem, ale hlavně si s nimi popovídat. Zkušenosti seniorů je třeba vždy velmi ocenit, protože v mnoha případech nám dokážou díky svým vlastním poznatkům dobře poradit.


Letošní rok byl velmi hektický. I naši republiku zasáhla uprchlická krize, ve světě se rozbujel terorismus, před kterým se nelze nijak chránit. Je to plíživá forma zla a jedinou možnou ochranou je spojení všech evropských států a světových velmocí ve snaze omezit agresory z Islámského státu.

  • jaky-bude-rok-2016

I naše republika má spoustu nedořešených problémů, ať už je to zdravotnictví či oblast sociální. Jen drobnými krůčky a pomalu se řeší problémy hendikepovaných. Napravovat chyby minulých pravicových vlád je běh na dlouhou trať. A právě proto bychom se každý měli snažit pomoci těm, kteří pomoc skutečně potřebují. Dovolte mi, abych vám popřál klidné a spokojené prožití svátků vánočních, hodně zdraví a spokojený rok 2016. Rok bez terorismu, válek a chudoby a s maximálně možným vyřešením migrační krize.

Ing. Pavel JANEČEK, zastupitel města Náchoda, www.janecekpavel.cz

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře