Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dialog civilizací na Rhodosu, oceňuji pana prezidenta

Stěžejním tématem 12. Rhodoského fóra byla "Prevence světové války prostřednictvím celosvětové solidarity, připomínající sto let výročí první světové války.“

Ing. Pavel Janeček webovky :-)

  • dialog-civilizaci-na-rhodosu-ocenuji-pana-prezidenta
  • dialog-civilizaci-na-rhodosu-ocenuji-pana-prezidenta
  • dialog-civilizaci-na-rhodosu-ocenuji-pana-prezidenta

Prezident České republiky Miloš Zeman ve svém uvítacím projevu ohradil proti sankcím: "Tyto sankce by měly být zrušeny, jsou nejen zbytečné, ale naopak vytvářejí opačný účinek a blokují dialog. Mezi civilizovanými státy by měl probíhat dialog, založen na interakci v náboženství, podnikání a výměně informací. Měli bychom bojovat proti mezinárodnímu terorismu. "

Projev prezidenta naší republiky na konferenci Dialog civilizací na řeckém Rhodosu dokazuje, že Miloš Zeman je českým státníkem, kterému jde opravdu o ekonomickou prosperitu České republiky, jelikož vyzval ke zrušení sankcí Evropské unie vůči Ruské federaci.

I když s panem prezidentem nesouhlasím v mnoha důležitých otázkách, co se týká Severoatlantické aliance, dále jeho myšlenku evropské federace, která by nakonec měla společné daně, zahraniční politiku, společnou obrannou politiku a v neposlední řadě společnou fiskální politiku včetně postupné harmonizace daňové soustavy, tak musím říct, že jeho náhled na ukrajinskou problematiku a sankce s ní spojené se shoduje s mým osobním názorem.

Je dobře, že je Miloš Zeman českým prezidentem, na rozdíl od Karla Schwarzenberga, který zastává tvrdou linii západní Evropy, pokud jde o problematiku Ukrajiny. Kdyby byl Karel Schwarzenberg prezidentem, tak by Česká republika přetrhala diplomatické i osobní vztahy s Ruskou federací, a toto by v konečné míře významně poškodilo Českou republiku, nikoli "knížete" Karla Schwarzenberga, jenž je miliardářem.

Ing. Pavel Janeček, kandidát do Zastupitelstva města Náchoda
www.janecekpavel.cz
 
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře