Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Andrej Babiš »plácal«

Andrej Babiš nakoupil noviny, televizi, zaplatil si Jágra a udělal z herce ministra obrany. Byla to dobře marketingově promyšlená manipulace lidí, která na drtivou většinu Čechů, bohužel, zafungovala. Největší vrchol však teprve nastane, až ho občané zvolí naším novým prezidentem. A to není vůbec vyloučené, naopak velmi pravděpodobné.

 

Dále navýšil počet zbytečných úřadů a stovky ještě zbytečnějších úředníků, zajistil si pravidelný příjem z dotací, zejména pro biopaliva, vyhrával výběrová řízení pro zajištění chodu svých firem a jako třešničku na dortu naštval tisíce živnostníků a podnikatelů, kteří budou rozšiřovat počty nezaměstnaných na úřadech práce.

  • andrej-babis-placal

 

Naposledy pak majitel Agrofertu přiznal, že před volbami »plácal«, když prohlásil, že »tu leží na zemi až 200 miliard korun ročně«. Prostě na předvolebních mítincích vzbudil dojem, že i bez zvyšování daní dokáže jednoduše ušetřit za krátkou dobu miliardy korun. Dnes říká, že se mu daří vybírat více peněz, než předchozím vládám. Naopak s největší pravděpodobností to vypadá, že letos vybere méně, než kolik plánuje v rozpočtu.

Nejvíce mě poslední dobou pobavil jeho výrok: »Všechny moje firmy strádají«, jenž v souvislosti všech zpráv o vysokých státních dotacích, které Agrofert v roce 2014 získal, a vedle informací o rekordních tržbách i zisku Agrofertu, působí z úst ministra financí přinejmenším komicky.

Kdo z vás to »prostě« dokáže? Učebnicový konflikt zájmů, který prochází jako nůž máslem. Začíná se mi z toho všeho dělat trochu nevolno, i když jsem nesnědl žádnou agitační koblihu.

Ing. Pavel Janeček, zastupitel města Náchoda www.janecekpavel.cz

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře