Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajinci, do Británie raději neutíkejte.  

Zacházejí s námi hůř než s odpadem, stěžují si Ukrajinci. Z Británie je vracejí.
 
Tato muslimská země již slovanské blonďaté, modrooké, křesťanské imigranty nepřijímá, a už vůbec ne ženy a děti, ale jenom mladé a silné muslimské džihádisty.
 
A jestli se vám zázrakem do Británie podaří dostat a dokonce se o vás i postarají, tak věřte, že si nechají od vaší vlády zaplatit i toaletní papír, který tam použijete. Nechají si zaplatit i za zbraně, které vám na boj s Ruskem posílají.
 
A jestli nezaplatíte, tak vám zabaví vaše zlato nebo devizy, které máte uložené v jejich bankách.
  • ukrajinci-do-britanie-radeji-neutikejte

Stalo se to nedávno Venezuelcům, kteří si bláhově mysleli, že ochrání své zlaté a devizové rezervy tím, že si je nechají "uschovat" u Rothschildovských bank v Británii.

 
Od nás (tehdejšího Československa) si nechali zaplatit nejen ten toaleťák, ale i letadla, na kterých umírali naši piloti při obraně toho jejich ostrova od nacistů. Říkali tomu vznešeně, tak aristokraticky,
 
Válečný dluh exilové vlády Edvarda Beneše Británii....
 
 
Na druhou stranu by váš prezident mohl s kolegy z diaspory (majiteli tamních bank) domluvit alespoň lepší úrok a delší splátkový kalendář. 
 
Dále vůbec nedoporučujeme vycházet v této muslimské zemi na ulici. A když už, tak ne bez pytlů na hlavě, nebo lépe na celém těle, ale raději nevycházejte vůbec, protože vrazi Slovanů, jsou jejich soudy osvobozováni, tzn. jakýkoli Brit si může beztrestně zavraždit Slovana, třeba umlácením řetězem.
 
 
A v případě, že nějaký muslimský Brit znásilní vás nebo vaše dítě a vy to ohlásíte na policii, budete s velkou pravděpodobností obviněna, souzena a odsouzena za předsudečnou nenávist a rasismus. Vaše dítě (nebo děti) vám může být odebráno a dáno do muslimské rodiny na převýchovu a vy budete uvězněna...
 
(Pozn.: Tenhle článek si už v naší demokratické, svobodné společnosti bohužel nepřečtete.)
 
 
 
 
A humanitární pomoc, kterou veze Cameron raději pro jistotu nebrat, budou ji chtít zaplatit. Nejlépe od Britů nebrat vůbec nic.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře