Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Mráz přichází z Bruselu aneb Naše země nevzkvétá II.

V těchto dnech veřejnoprávní média a politici u koryt obzvlášť cynicky a šťavnatě masírují lidi propagandou o šťastných dnešcích a ještě šťasnějších zítřcích v bruselské všeobímající
náruči a příšerné komunistické totalitní nesvobodě, kdy jsme vstávali a usínali pod ranami bílých půlmetrových pendreků a pomalu umírali v nekonečných frontách na hajzlpapír či banány.

I já jsem 17. listopadu 1989 byl na Albertově a poté cinkal klíčemi za lepší život nás i našich dětí, takže mám právo se k celé záležitosti také vyjádřit.

A doufám, že nechcete abych vám, tak jak to slyšíte v posledních letech a hlavně dnech z veřejnoprávních médií a od všechoschopných politiků a Sorosem placených neziskovkářů, lhal i já.

  • mraz-prichazi-z-bruselu-aneb-nase-zeme-nezkveta-ii
  • mraz-prichazi-z-bruselu-aneb-nase-zeme-nezkveta-ii
  • mraz-prichazi-z-bruselu-aneb-nase-zeme-nezkveta-ii
  • mraz-prichazi-z-bruselu-aneb-nase-zeme-nezkveta-ii
  • mraz-prichazi-z-bruselu-aneb-nase-zeme-nezkveta-ii
  • mraz-prichazi-z-bruselu-aneb-nase-zeme-nezkveta-ii

Tak tedy, kromě toho, že je v těchto dnech v Praze o poznání tepleji než bylo před třiceti lety,  jsou zde patrné i jiné rozdíly. (Pozn.: To nebyla nevkusná narážka na cca 49-ti procentní pražskou LGBTIQ............. menšinu, ale pouhé konstatování klimatického oteplení.)
 
Ale zpět k charakteristice současných poměrů ve společnosti 30 let poté.
 
Už ve školkách se děti hrají na muslimy. Malá děvčátka, snad aby si už na to zvykala, si zkouší hidžáb nebo rovnou burku, nebo jsou dětem čteny pohádky o princi, který se zamiloval do prince nejlépe z Afriky a poté si adoptovali princeznu, která měla kromě vagíny i pindíka, aby žili šťastně do konce věků s důrazem na detailní popis pohlavních orgánů všech postav v "pohádce". To pro případ, aby si již děti ve školce mohli rozmyslet, čím chtějí být. Tím nemám na mysli povolání. ale svoje pohlaví a svoji sexuální orientaci. Dnes mají na výběr již z více než sedmdesáti možností...  
 
Ze vzdělávacích institucí se staly instituce hlídací, kde se děti již nevzdělávají, ale jen hlídají, aby si ty zaostalejší tzv. inkluzivní děti počas "výuky" neublížili při hraní s kružítky, tužkami či pravítky....
 
A když už se děti ve škole něco učí, tak třeba v dějepisu (pozn.: podle nových osnov  čučkaře Koudelky) to, že koncentráky byly polské, II. světovou začal Sovětský svaz a odsun pracovitých Němců (čti nacistů, kteří rozvrátili ČSR) z pohraničí byl velkou chybou... 
 
Maturita z matematiky se pro jistotu již úplně zrušila, protože je na dnešní děti příliš těžká. Analýza Cermatu totiž ukázala, že žáci matematice nerozumějí a neumějí ji používat v praxi. Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/maturita-plaga-povinna-zruseni.A191001_142336_domaci_remy
Ostatně není ani divu, když se učitelé místo vzdělávání musí věnovat hlídání "hyperaktivních" či jinak postižených dětí.
 
Místo toho, aby čeští politici požadovali po Německu zaplacení válečných reparací se  někteří "čeští" politici a velvyslanci účastní sjezdů sudetoněmeckého landsmanšaftu a sudetoněmečtí nacisté a jejich potomci jsou těmito zrádci označováni za milé krajany.
 
A aby toho nebylo málo budeme platit my jim. Byly totiž prolomeny Benešovy dekrety a majetek se dnes "vrací" i lidem, jejichž předci prokazatelně kolaborovali s nacismem...
 
Lidé jsou cenzurováni, dehonestováni a stíháni za projevy vlastenectví, kritiku multikulturalismu, imigrace, islámu či jiných menšin nebo zvrhlých praktik.  Komunistickou cenzuru a autocenzuru vystřídala ještě větší cenzura a autocenzura politické korektnosti...
 
Co se naší armády týče, tu již nemáme. Máme jen profesionální armádní expediční sbor v podstatě nájemních žoldáků, kteří do něj vstupují pro peníze a ne kvůli ochraně vlasti. Za peníze nastolují "mír, demokracii a pořádek" (čti okupují) v zemích, se kterými nemáme nic společného a u nichž pořádně ani nevíme, kde leží (např. Mali). Jinými slovy, ze země tolikrát okupované, jsme se stali okupanty, protože každý ozbrojený voják, který působí v cizí zemi  proti vůli větší časti tamních obyvatel je prostě okupant, i když je mu nalháváno, že je členem mírového či rekonstrukčního týmu. Ještě že naše ozbrojené působení v Afghánistánu, Mali a dalších zemích naše veřejnoprávní média nenazývají internacionální pomocí.
 
Mimochodem slovenského novináře Kuciaka a jeho přítelkyni zavraždil právě takovýto exžoldák.  Po ukončení misí a odchodu z "armády" (pozn.: armáda je propouští, aby ušetřila) se z takovýchto  žoldáků totiž často stávají nájemní vrazi. Hold, co dělali tam, dělají i tady. Tzn. zabíjejí za peníze.
 
Ostatně za peníze tito "vojáci" udělají dnes cokoliv. Klidně vás za peníze zabijí, nebo ve vteřině prodají svou rodinu, vlast, změní své přesvědčení, nebo vyznání..., takže už nejsou potřeba k naší okupaci tanky, děla či letadla. Stačí pár šušňů třeba z Bruselu  a všichni ti armádní Petrové či Pavlové zradí vše v co do té chvíle "věřili" a všechny, které by měli chránit a všechno na co přísahali.... Za dolárky třeba z Rijádu vás klidně zítra naženou za jekotu Aláhu Akbar do mešit k třískání hlav o zem.
 
Samozřejmě domobrany vlastenců, kteří nás chtějí chránit zdarma z přesvědčení a z lásky k vlasti, jsou mulitkulturní politickou "elitou" zakazovány.
 
I třicet let po tzv. sametové revoluci, dřou Češi i Slováci v montovnách za třetinové platy, tedy ve srovnání se mzdami zaměstnanců, vykonávajícími stejnou práci v západní Evropě.
 
Za tyto almužny si Češi a Slováci "mohou" nakoupit zboží dráž než na Západě a navíc přizpůsobené chutím a potřebám "slovanských otroků" (čti nekvalitnější než mají na Západě).
 
Navíc na příkaz Bruselu nesmíme provádět kontroly dovážených často zkažených a nebezpečných potravin. A dovážet musíme již skoro všechny potraviny, protože potravinovou soběstačnost jsme ztratili již dávno. Jinými slovy jsme pod kuratelou Bruselu pomalu ale jistě tráveni.
  
Diktaturu proletariátu vystřídala diktatura menšin. Pedofilové se válí bez vědomí rodičů ve školkách s vašimi dětmi a říkají tomu hra "Original Play", jež má údajně sloužit k odbourávání stresu u dětí...
 
Na pochodech hrdosti homosexuálů a pedofilů, již tito nežádají toleranci, ale respekt, už nežádají registrované partnerství ale manželství s právem adopce cizích dětí, požadují dekriminalizaci pedofilie, tzn. právo na sex s dětmi ... Myšleno sex i s vašimi dětmi.
 
Ale abych nebyl jen kritický. Místo dvou pohlaví dnes máme již několik desítek pohlaví. Například britský Facebook dnes rozlišuje 71 pohlaví. A zcela jistě ještě nejsme u konce.  Dnes si už opravdu vybere každý.
 
Místo beztřídní komunistické společnosti směřujeme nyní podle notiček bruselských neomarxistů k bezpohlavnímu či spíše multipohlavnímu, genderově "vyváženému", politicky korektnímu (čti prolhanému a cenzurovanému) multikulturnímu "ráji", ve kterém vaše děti budou znásilňovat pedofilové, protože i vaše dítě má právo na lásku (čti - sex s pedofilem)... nebo muslimové, protože tak to dělal i jejich prorok Mohamed, který si v padesáti pořídil šestiletou čtrnáctou "manželku".
 
A v diktatuře menšin, potažmo multikulturní společnosti se přece nesmí kritizovat, natož urážet, žádné náboženství nebo tradice a zvyky menšin, ať již jsou jakkoli zvrácené, zvrhlé, násilné, netolerantní, odporné či dokonce trestné... 
 
Protože když tak učiníte, jste novodobými "multikulturními proletáři" označeni za netolerantní, homofobní fašisty a rasisty a nevím za jaké ještě ---isty. Poté příjdete o práci, budete zabanováni na sociálních sítích a nakonec obžalováni z trestného činu předsudečné nenávisti .... A aby toho nebylo málo, vaše děti budou dány na převýchovu pedofilním, v tom lepším případě homosexuálním a v tom "nejlepším" případě muslimským rodinám.
 
V novém multikulturním ráji budou však beztrestně napadány, znásilňovány a vražděny vaše děti a ženy násilnými tlupami různých netolerantních náboženství a kultur (pozn. tak, jak se to již děje v západní Evropě), jen proto, že se třeba  nebudou oblékat do pytlů od brambor, či si dovolí jít třeba sami bez doprovodu muže po ulici.
 
V novém multikulturním ráji nastoleném bruselskými neomarxisty budou heterosexuálním rodinám odebírány děti a dávány na "převýchovu" pedofilům či homosexuálním párům, jen proto, že třeba otec dítěte je běloch, cvičí a chodí do posilovny, je heterosexuálně a monogamně zaměřený nebo má jen krátké vlasy, chodí do kostela a má jiné názory třeba na manželství, než noví multikulturní diktátoři...
 
A takhle bych mohl pokračovat dalších deset minut.
 
Ovšem nejpikantnější na tom všem je to, že do této nové Bruselské multikulturní totalitní žumpy nás uvrhli a obhajují ji ti samí sametoví "vůdci", kteří 17. listopadu na náměstích vykřikovali hesla o lidských právech, demokracii a svobodě. V tom jim úspěšně asistují novodobí Boblíci z Edlštatu (čti různí gaypornosvazáci), kteří všechny tyto zvrácenosti nazývají Evropskými hodnotami a kteří již vytváří seznamy nepohodlných pro novodobé koncentráky, určené pro odpůrce těchto neomaxistických zvráceností...  
 
Ostatně Brusel, potažmo Soros, je za to přes různé neziskovky velmi dobře platí.
 
Nevím jak to všechno dopadne, ale jedno vím, a to, že tohle vám na ČT nemravně přeplacení prestituti zcela jistě neřeknou.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře