Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Mám koronu... To mi nikdo nevymluví

Nedávno (koncem února) jsem se vrátil z delšího pobytu v cizině. Byl jsem v Uruguaji, kde sice v té době korona nebyla, ale bydlel jsem v hostelech, ve kterých se střídali cizinci
jako na běžícím páse.

mam-koronu

Nejvíce Francouzi, Italové, Španělé a občas se objevil i nějaký ten Asiat. Navíc jsem se vracel přes Amsterdam, kde jsem musel na přestup čekat cca 8 hodin. Byly tam samozřejmě kvanta Asiatů s rouškami. Píšu Asiatů, poněvadž Korejce, Vietnamce či Japonce nerozeznám od Číňana a už vůbec ne jen podle očí.
 
Když jsem si po návratu a vypuknutí pandemie korony vygůůglil její příznaky, tak jsem si jistý.
 
Mám koronu.
 
Tak třeba bolest hlavy a očí.
 
To mám. Hlavně po několikahodinovém koukání na mediální masáž vlády v čele s AB v ČT mě hlava tak třeští, že si musím dát Ibáč pětistovku nebo něco, co mám zrovna po ruce. Navíc mě bolí i krční páteř (pozn.: to je tak trochu navíc), poněvadž, při koukání na tu smršť ujišťování, že roušek a všeho je dost (pozn. teda zatím hlavně v Číně), ještě administruji CFP.
 
Pak klouby. Tak ty mě bolí už pár let. Ostatně koho po  padesátce nebolí klouby. Doktoři sice tvrdí, že je to revmatoidní artritida, ale já vím své. Mám koronu.
 
Teplotu si pro jistotu už ani raději neměřím, poněvadž nemám teploměr. Ale někdy hlavně večer po celodenní štvanici za penězi v pražských permanentních zácpách, jako každý OSVČ, cítím, že mám minimálně 45 stupňů celzia.
 
S dechem mám rovněž problém, tedy hlavně, když šlapu do čtvrtého patra bez výtahu, kde mám byt. Dan Solis bydlí až v pátém patře bez výtahu, tak toho už raději ani nenavštěvuji.
 
A v krku mě bolí v podstatě permanentně. Dřívě jsem myslel, že mám chronickou laringitídu, ale teď už vím, že mám koronu.
 
Tak a je to venku. Trochu se mi ulevilo. K doktorům nechodím, léčím se sám s kamarádem gůůglem.
 
Ostatně pomocí gůůglu jsem si již diagnostikoval a zároveň vyléčil mnoho jiných nemocí, (například rakovinu-snad všeho včetně prostaty, několik infarktů, hodgkinův lymfom, borelii, hyperplasii, hypoplasii, cukrovku I i II. stupně, žloutenku ABCDEFG... a desítky dalších i exotických nemocí, včetně malárie, horečky dengue a eboly), takže nějakou koronachřipku vyléčím taky.
 
Většinou se léčím tak, že si prostě lehnu do postele a čekám, jestli ještě někdy vstanu, nebo už nevstanu. Samozřejmě přitom konzumuji různé bylinné extrakty, čajíčky, koloidní minerály, enzymy a další léčivé lektvary. 
 
Zatím jsem vždy vstal, poněvadž jsem si musel dojít, například na toaletu, nebo nakoupit.
 
Na závěr vám jen pro zajímavost musím bohužel sdělit, že koronu máte nejspíš všichni.
 
Španělsky nebo italsky se totiž koruna řekne korona (píše se corona).

A počítám, že nějakou tu korunu má v kapse každý z vás.
 
mam-koronu

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře