Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jen psát již nestačí

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • sujablog
Po dvaceti letech „transformace" lze bezpečně konstatovat, že Česko nevzkvétá.

 

Tzv. „demokratický" systém se bohužel nestal pojistkou toho, aby se do politiky nedostávali všehoschopní hochštapleři, kteří dosazováním svých lidí do státní správy učinili z ministerstev a dalších státních orgánů „černé díry", v nichž se státní, tudíž naše peníze ztrácejí po desítkách miliard, a to až tak, že nyní stojíme před státním bankrotem.  Ještě předtím však čeští „politici" přes kupónovou privatizaci umožnili vytunelování životaschopných podniků a účtů českých střadatelů v bankách. Česko je díky našim „politikům" na řebříčku indexu vnímání korupce až na 52. místě. Všechny státní zakázky jsou netransparentní a až o stovky procent předražené, poněvadž jdou přes různé firmy „politiků", jenž si zase svůj vliv v politických stranách kupují finančními injekcemi, kterým se pracovně říká „sponzorské dary". Policie i státní zastupitelství jsou totálně zneschopněné, poněvadž i ty jsou řízeny zkorumpovanými politiky. Česká politika a státní správa nejsou propojeny s organizovaným zločinem, jak tvrdí Kubiceho zpráva, ale sami jsou organizovaným zločinem, který řídí kriminální aktivity v této zemi. Lidé s podivnými, mafiánskými praktikami se k moci dostávají nakupováním hlasů za peníze, drogy, nebo pomocí tzv. velrybářských praktik či „sponzorských darů".

 

Nespokojenost s mírou korupce, klientelismem, politickým mafiánstvím, jež reprezentují hlavně ODS a ČSSD vynesla v posledních volbách do poslanecké sněmovny dvě nové politické strany. TOP 09 jako účelové uskupení starých politických recyklátů, vedené alkoholikem M. Kalouskem, jenž se jako ministr financí ve vývoji HDP pro rok 2009 spletl „jen" o 10 procent a na svém účtu má z působení ve státní správě tolik korupčních kauz, že by vydaly na tlustou publikaci a K. Schwarzenbergem, jenž neusne jen na přednáškách a schůzkách tajných spolků Bilderberg či Trilaterární komise, kde se například spřádají plány na redukci počtu obyvatel zeměkoule a další libůstky. Ale o tomto ještě později. Dalším novým politickým subjektem, který se díky podmanivému hlasu a známé televizní tváři R. Johna a v neposlední řadě i penězům V. Bárty dostal do Poslanecké sněmovny ČR je strana Věci veřejné. Tato strana ještě před volbami proslula dobrovolnými hlídkami v centru Prahy no a posléze i hlídkami placenými z našich daní na Praze 10. Ještě je bohužel málo času na hodnocení činnosti této strany, ale dosud se zdá, že skupina podnikatelů jen zneužila nespojenosti ve společnosti k tomu, aby se dostala ke státním zakázkám, viz hlídky Bártovy ABL v ulicích Prahy placené z našich daní starostou Prahy 10 Lipovským z ODS.

 

Snad ještě nebezpečnější, než mafiáni jsou v české politice členové různých nadnárodních, nevolených a tajných spolků, jakými jsou Trilaterální komise či Bilderberg. Jen v současné české vládě máme dva členy těchto podivných organizací a to A. Vondru a K. Schwarzenberga. Tito lidé rovněž pečlivě již dvacet let dohlížejí na to, aby Česku obrazně řečeno ze zadnice svého nového velkého bratra nečouhal ani malíček na noze. Jejich cílem je proměnit Česko v jednu velkou vojenskou základnu USA. Pod vedením tohoto agresivního státu, jenž vynakládá na svou „obranu" více peněz než všechny ostatní státy světa dohromady a jenž pod rouškou „boje proti terorismu" a šíření zkorumpované a tudíž lépe manipulovatelné „demokracie" vraždí miliony lidí na celém světě, se Česko účastnilo a účastní válečných operací a okupací cizích zemí. Z kdysi tolikrát okupovaného Česka se tak stal okupační stát, jenž vnucuje vůli USA jiným státům. Nemluvě ani o tom, že okupace cizích států jsou nesmírně finančně nákladné. Čeští politici ala Vondra nebo Schwarzenberg, ale raději sáhnou na peníze důchodcům, státním zaměstnancům, matkám a nemocným, než aby ukončili nesmyslné a prohrané tažení v Afghánistánu.

 

V současnosti vidím jen tři možnosti, jak se může člověk s katastrofálním stavem české politiky a společnosti vypořádat. Za prvé: Může se uzavřít do svého světa a nic, co se děje v politice nevnímat. Nebo může z této země odejít, anebo se může snažit něco změnit. První možnost si zvolila většina občanů této země. Trochu mi to připomíná Husákovskou normalizaci ze sedmdesátých a první poloviny osmdesátých let minulého století. Znám dokonce i mnoho lidí, kteří již z Česka odešli nejdříve jen za studiem či za prací a venku již raději zůstali. No a ti, kteří zůstali zde a trápí je, co se v Česku děje, se můžou angažovat a snažit o změnu. Vznikají tak občanská hnutí, sdružení a iniciativy reagující na aktuální problémy, dále pak nezávislé zpravodajské portály a weby, jež se snaží pojmenovávat věci pravými jmény. I náš web (www.czechfreepress.cz) vznikl jako reakce na katastrofální informační manipulaci ze strany médií, ovládaných nadnárodními mediálními korporacemi a manipulovaných „politiky". Tak, jako se kdysi okupace Československa vojsky Varšavského paktu nazývala internacionální pomocí, tak se dnes českým okupačním jednotkám v Afghánistánu v médiích říká „rekonstrukční tým", útočný raketový systém USA namířený proti Rusku se nazýval obranným štítem NATO proti hrozbě z Íránu, „teroristický" akt na Dvojčata je nazýván vyhlášením války a útokem na demokracii a západní hodnoty, no a v neposlední řadě bombardování Srbska bylo svého času označováno za humanitární akci proti Miloševičovu režimu. Pomocí zmanipulovaných „médií" se pak šíří i falešné hrozby o ptačích a prasečích chřipkách, na základě kterých jsou lidem po celém světě vnucovány podivné očkovací látky, jejichž pravý obsah a účel zná snad jen ten, kdo je vyrobil.

 

Ale jen psát již nestačí. Je potřeba do politiky aktivně vstupovat, protože političtí mafiáni si z článků jako je tenhle již vůbec nic nedělají. Lidé jsou současnou situací již tak znechuceni, že volit už ani nechodí, což „politikům" samozřejmě vyhovuje. A tak politickým mafiánům k potvrzení v politických funkcích stačí, když půjdou volit již jenom jejich stranické zfanatizované kohorty, rodinní příslušníci nebo si těch pár hlasů prostě koupí od bezdomovců za pár korun, chlast či drogy.

 

Ve státní správě (MZV) jsem působil pět let a klientelistické, mafiánské metody včetně otevřených výhrůžek od vysokých státních úředníků, čti zlodějů, backgraundovaných vysokými politiky jsem zažil na vlastní kůži bezpočet. Byl jsem například svědkem podivné, extrémně předražené „rekonstrukce" nové české ambasády v Buenos Aires dnes již bývalým vězněm K. Srbou a jistou bývalou „tajemnicí" Vondry E. Hrdou. Rovněž jsem byl svědkem rozkrádání české rozvojové pomoci, kdy se umělé cévy dodané Argentině v rámci rozvojové pomoci Českou republikou prodávaly za USD argentinským zdravotnickým zařízením. Byl jsem svědkem i toho, kdy se na ambasádě potvrzovaly falešné faktury argentinským dovozcům českého zboží, aby tito neplatili daně a cla. Jen pro zajímavost, jak vše souvisí se vším, ještě uvedu, že po návratu do ČR se manžel této „úspěšné" velvyslankyně stal členem dozorčí rady JT Banky, což jistě není levná záležitost. Nechci zabíhat do podrobností, poněvadž by to vydalo na celý román, ale osobní znalost tohoto mafiánského prostředí, kde se na nepohodlné lidi najímají nájemní vrazi, nebo kde se lidi likvidují profesně například přes NBÚ, nebo kde se nepohodlní zaměstnanci dlouhodobě zneschopňují, například potřením klávesnice něčím, z čeho pak máte například těžký zánět spojivek, nebo žaludeční potíže několik měsíců mi dává jistou výhodu. Vím, jak tento zkorumpovaný, mafiánský a zločinecký systém funguje a jako senátor bych měl větší šanci s ním bojovat. Nechci žít v „matrixu" ani se z Česka stěhovat a proto kandiduji v těchto senátních volbách na Praze 10 společně s D. Solisem, který kandiduje na Praze 6. Máte samozřejmě na výběr: Bobošíková, Lipovský, Štětina, Kohout.....nebo Solis a já.

 

Facebook komentáře