Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dvě mouchy jednou ranou

Nedávno vláda ústy "vrchního" epidemiologa nadhodila k "veřejné diskuzi" téma řízeného promoření populace.

Obyvatelstvo by tím údajně získalo imunitu, ekonomika by nezkrachovala...... a jako
bonus by se ulevilo mandatorním výdajům státní pokladny.

  • dve-mouchy-jednou-ranou


O tom se ale nemluví, nebo alespoň ne veřejně. Nejen vládní ekonomové si jistě museli všimnout, že koronavirus je smrtelný hlavně pro lidi s chronickými nemocemi a porušenou imunitou, což z drtivé většiny bývají lidé v tzv. důchodovém věku.

A mrtvým není potřeba vyplácet důchody a to starobní a ani invalidní.

O těchto morbidních ekonomických výpočtech jistě nikdo veřejně nemluví, ale zcela jistě existují. A kolik by se ušetřilo již zasvěcené osoby určitě vědí.

Vrchní epidemiolog by se ale měl vyjádřit i k tvrzením některých nezávislých virologů, že koronavirus napadá reprodukční orgány mužů, které tímto může sterilizovat.

Jsou-li tato tvrzení nezávislých virologů pravdivá, vládní ekonomové by měli raději spočítat i ekonomické přínosy promoření obyvatelstva v případě, že "vypadne" jedna generace "českých otroků", kteří budou plnit státní pokladnu.

Bojím se však toho, že i to mají "naší vládní manažeři" spočítané a dokonce s tím počítají, poněvadž by tak konečně mohli do Česka pozvat miliony muslimských inženýrů, doktorů, jaderných fyziků, ajťáků a manuálních dříčů z Blízkého, Středního i Dálného východu a samozřejmě i z Afriky podle "přání" multikulturní EU.

Poněvadž národní státy jsou to nejhorší, co lidská civilizace v celé své historii vyprodukovala, a proto musí být zničeny a to za jakoukoli cenu. I za cenu smrti milionů odporných slovanských nacionalistů (čti vlastenců), kteří stále odolávají tlaku EU na zmultikulturnění (čti zislamizování) Evropy.

V takovém případě by se název tohoto článečku mohl jmenovat "Jednou ranou ne dvě, ale tři ....a snad možná i čtyři mouchy."

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře