Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

CFP! končí

Mám pro vás dvě zprávy. První je špatná a druhá snad ještě horší. Vondra se Schwarzenbergem zůstávají v české vládě a CFP! možná skončí!

 

Jistě jste si všimli, že ani Czechfreepress již není to, co býval. Zdá se, že Tereza si vzala spíše delší než kratší pauzu a ani náš webmaster, jenž se mezitím stal otcem dvou dětí, nemá na CFP! tolik času, jako třeba před rokem, což mu samozřejmě nelze vyčítat. Navíc se výrazně zvýšily spamové útoky na náš web, a to až tak, že již není v silách jednoho či dvou lidí tyto „hnusy" z našich komentářů mazat. Mám někdy takový pocit, že si Karel se Sašou na to spamování museli najmout desítky nových státních úředníků. 

CFP! se téměř po tři roky snažil rozkrývat lži a desinformace šířené státem kontrolovanými médii nebo alespoň jejich informace objektivizovat. Snažil se upozorňovat na neviditelné souvislosti a propojení domácího i nadnárodního kapitálu s politickou mocí a poodkrýt oponu na divadle zvaném západní liberální demokracie, kdy je nám médii podsouváno, že si své zastupitele volíme, ač o těch je již dávno rozhodnuto někde jinde a někým jiným. Není divu, že takovéto zmanipulované demokracii se slušní lidé v Afghánistánu či Iráku brání. Typickým příkladem takovýchto dosazených loutek do české politiky a vlády jsou Schwarzenberg s Vondrou, jejichž „cukr" nám již brzy v puse zhořkne. Nedávno mi dokonce jeden známý z TOPky prozradil, že o budoucím prezidentu této země je již dávno rozhodnuto. A to víc než si myslíte!

CFP! se snažil pojmenovávat věci pravými jmény, tudíž rekonstrukční misi v Afghánistánu či „demokratizaci" Iráku od počátku nazýval okupací a agresí, obranný radarový štít NATO proti Íránu útočným raketovým systémem USA namířeným proti Rusku..., nebo „vládnutí" českých politiků a jejich „správu" věcí veřejných rozkrádáním a tunelováním... Naše země se pod vedením tohoto loupeživého bratrstva žene tam, kam ji nadnárodním kapitálem dosazení politici (Vondrové a Schwarzenbergové) potřebují mít. Tudíž do nucené správy Mezinárodního měnového fondu, Světové banky a podobných obskurních institucí, které již vyrabovaly nejednu zemi na této planetě. Jejich čelní představitelé jsou členy tajných bratrstev Bilderberg či Trilaterální komise, stejně tak jako Saša s Karlem. Ostatně světoobčan Karel je Čechem asi tak jako byl svého času Čechoslovákem Vasil Biľak, tudíž mu na Česku záleží asi tak jako v té době Vasilovi. Obávám se jen, aby Karel nepředhodil Česko jako tučnou kořist svým tajným pánům z Bilderbergu, stejně tak jako Vasil svého času těm svým z Kremlu. Česká republika by bezpochyby byla opravdu tučným soustem pro tyto nenasytné „finančníky".   

Bohužel většina lidí je chycena v pasti dluhů a hypoték a tak se těmito věcmi nezabývá. Honí se, aby nakrmili rodinu, zaplatili splátky na byty, auta, zlodějské faktury za energie a vůbec nepřemýšlí nad tím, proč za benzín, elektrickou energii, ale i potraviny a v podstatě vše platíme více než Němec, Francouz či Američan, když naše mzdy nedosahují často ani třetinu těch Německých či Amerických, a místo aby se zvyšovaly se do budoucna budou ještě snižovat. Můžu vás ujistit, že s tolik omílanou produktivitou práce to nemá již nic společného. Je to prostě proto, že tato země je špatně řízená a to zcela úmyslně. Jak jsem mnohokrát napsal, politikům v této zemi nejde o zvyšování blahobytu jejich obyvatel, ale řízeně vedou tuto zemi k bankrotu. A je úplně jedno, jestli bude u moci ODS, TOP nebo ČSSD.   

Nechtěl jsem ale psát o konci Česka, ale CFP! Sám a bez znalostí redakčního programu Joomla  CFP! „neudržím" dlouho. Avšak myslí-li si někdo z vás, že CFP! je natolik dobrý projekt, že do něj stojí za to investovat trochu svého umu a času, může se obrátit přímo na mě (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

 

Potřebujeme lidi, kteří umí redakční systém Joomla, nebo jiný podobný, lidi, kteří mají zajímavé názory, chuť psát a chtěli by své články publikovat, lidi, kteří umí světové jazyky a měli by chuť z času na čas pro CFP! zajímavý článek přeložit, lidi, kteří umí sehnat placenou reklamu, nebo kteří umí dělat banery a videa, ale i lidi, kteří nám pomohou třeba jen s mazáním těch hnusných spamů, které na nás útočí již ve stovkách denně. Jinak CFP! pomalu, ale jistě skončí, což by Karel se Sašou možná oslavovali ohňostrojem nad Černínem.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře