Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Blog nejen o italské mafii aneb Velebnosti jdu blejt

Nedávno mi náš VIP bloger Pavel Křivka psal email s tím, že by rád zkusil napsat pro CFP pár reportáží ze svých cest a pobytů v Číně. Ale měl jednu podmínku, že někdo jiný s tím začne jako první. Asi považuje cestopisní reportáž za příliš plytký žurnalistický žánr.

  • blog-nejen-o-italske-mafii-aneb-velebnosti-jdu-blejt

Tak jsem mu slíbil, že já tedy taky občas opět napíšu něco ze svých postřehů z bývalých cest. Dříve jsem "cestopisy" psal celkem často. Navíc, zdá se, že my neočkovaní se nikam "ven" ještě dlouho nepodíváme, a tak si budeme muset vystačit jen s našimi vzpomínkami.

Takže, vzpomínám si na jeden rozhovor s jedním Italem v jenom uruguayském hostelu. (Pozn. na svých cestách bydlím převážně v hostelech, protože tam potkám více lidí a hlavně jsou levnější než hotely.)

Na ten rozhovor jsem si vzpomněl, když mi včera Zdeněk Bálek poslal jeden zajímavý email, s informacemi, které zveřejním na konci tohoto článku.

Obecně rozhovory s cizinci probíhají tak, že já jim říkám, co vím o jejich zemi a oni mně co ví o Česku nebo Slovensku, popřípadě Československu. Kromě jiného, jsem se mu pochlubil kolik toho vím o italské hudbě, italských filmech a samozřejmě italské mafii. Mám obvykle i mnoho otázek. Takže poté, co jsme probrali teritoriální působnost různých italských mafiánských rodin např. Dranghety, Cosa Nostry či Camorry, jsem se naivně zeptal, jaká odnož italské mafie nejvíc působí v Římě. Na to Ital bez váhání odpověděl, že Vatikán.

A teď tedy ten slíbený email od Zdeňka B, který lehce souvisí s vyjádřením Itala o Vatikánu. Jedná se v podstatě o status z FB Iuliana Adriana, který mi Zdeněk zaslal emailem:

Podle insiderů, kteří se dostali do podzemí Vatikánu - tam je asi deset pater podzemí, kde jsou ukryty vzácné knihy (třeba hezky uschované ze známého požáru Alexandrijské knihovny - který samozřejmě už tehdy představitelé "křesťanské" moci nejdříve pořádně vybrakovali a uschovali pod Vatikán) - a taky Emery povídal o technologii výtahů a zabezpečení, které bylo nezemské... ano.. čtete dobře, nikde na světě se s podobnou technologií nesetkal a nikde něco takového mezi sklem a kovem dohromady - neviděl a taky neexistuje. 

Je třeba si zvykat na to, že ta církev, do které tolik oveček investuje svou celou duši, hlavu a dokonce i tělo a hlavně peníze... je lež, podvod a těžká manipulace. Ano - obchoduje se tady s dětmi, orgány, drogami, zbraněmi...a ukrývá se tady možná statisíce knih o naší historii - která byla právě jimi upravená tak, aby vyhovovala jejich agendě a z lidí na téhle planetě dělala voly...

Jste připraveni na to dozvědět se, že každý papež byl jen figurka, modlící se ve skutečnosti k Satanovi????? Pokud ne... tak je třeba si to v té hlavě začít trochu srovnávat... pravda bude krutá pro mnoho věřících... (přitom o Bohu s velkým B to opravdu není...)

Konec citace.

Možná i vás po přečtení statusu z FB Iuliana Adriana napadla slavná průpovidka báby Kelišové z Troškovy trilogie Slunce seno....: "Velebnosti du blejt".

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře