Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Mexiko se nepřipojí k BRICS

Mexický prezident Andrés Manuel López Obrador v odpovědi na otázku Sputnik Mundo na své ranní tiskové konferenci 8. srpna 2023 již dal jasně najevo, že Mexiko se nebude ucházet o členství v BRICS a dá přednost posílení dohody o volném obchodu s USA a Kanadou:

  • mexiko-se-nepripoji-k-brics

"Naším návrhem je posílit dohodu [o volném obchodu] se Spojenými státy spolu s Kanadou, pak konsolidovat a posílit region, pomáhat si a pak se vzájemně doplňovat, sdílet investice, technologie, pracovní sílu, kvalifikaci pracovníků. tří zemí, zlepšit mzdy a tak konsolidovat celou Severní Ameriku". To je na prvním místě".

Zdroj: https://pskakal2.blog.pravda.sk/2023/08/14/mexiko-sa-nepripoji-ako-clen-ku-brics/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Jara 2023-08-16 11:24
Cituji Pepan:
Ještě jsem nikde nečetl, že by organizace BRICS někoho nutila, nebo dělala nátlak jako USSA. Nechcete prosím nikdo vás nenutí, Litovat nebude BRICS.

Tak znovu:
BRICS ve skutečnosti založila Velká Británie. Brazílie je totiž zcela ovládána přes finanční skupinu Inter-Alpha, spojenou přímo s britským trůnem. Ostatně Británie toho stálle ovládá docela dost i v dalších zemích, včetně Číny. A ano, tato skupina podpoří jakékoli aktivity podporující růst, ne však těchto národů. Normální kolonialistická fligna, cílem je převzít kontrolu nad těmito zeměmi skrze koncept světového podnikání , který je mnohem mocnější, než kterákoliv vláda a pokračovat v trendu snížení populace, abychom nevyžrali elitám "jejich" zdroje. Všem naivům bych doporučila, aby více sledovali kroky dotyčných vlád vůči svým vlastním lidem. Plandemie, zavádění digitální kontroly, digitálních měn, vše jede....I Putin podepisuje jedna radost, Židi si nou ruce. Proberte se všichni.
Citovat
#2 Pepan 2023-08-15 14:16
Ještě jsem nikde nečetl, že by organizace BRICS někoho nutila, nebo dělala nátlak jako USSA. Nechcete prosím nikdo vás nenutí, Litovat nebude BRICS.
Citovat
#1 Jarda K. 2023-08-15 01:00
Kam by vozili drogy keby sa odstrihli od USA a Kanady? Veď drogy sú vyvoznym artiklom číslo dva v Mexickej ekonomike! A tak zostanú v chudobe a s drogovymi kartelmi v područí USA ! Bude z nich aj naďalej banánová republika s miliónmi migrantov na Sever( El Norte)...A v USA zasobovačmi a distributormi drog, najčastejšie povolanie mexičana v USA, ak " pracuje"....
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře