Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Generální stávka začala

Největší demonstrace a generální stávka za posledních 20 let začíná. Zatím bohužel jen v Argentině a to pouze méně než po dvou měsících řádění neoliberálních, libertariánských anarcho-kapitalistů v této krásné, ale těžce zkoušené zemi.

Za prosinec 2023 dosáhla inflace i díky opatřením Javiera Mileie, dle Mileie, "báječných" 25 procent. Podobných cifer má dosahovat inflace v Argentině i v příštích měsících. Co to je inflace a co znamená pro naše peněženy již díky fialovým lemplům víme moc dobře i my tady v Česku. Inflace je samozřejmě doprovázena drastickou devalvací argentinského pesa.

Milei kromě toho chce vládnout v režimu nouzového stavu, tudíž bez Kongresu jen za pomocí prezidentských dekretů. Ve svých návrzích zákonů chce zakázat či výrazně omezit protesty v zemi, zrušit velkou část práv zaměstnanců, zrušit většinu dotací a sociálních dávek a privatizovat téměř všechny státní podíly, které má argentinský stát v argentinských podnicích, tzn. privatizovat více než 45 státních a polostátních podniků...  

  • generalni-stavka-zacina

Jedno se ale musí Mileiovi nechat. Stejně jako fialovej lhář slíbil, že nezvedne daně. A svůj slib tak nějak po fialovsku zatím dodržel. Daně zatím nezvedl, ale rovnou chce zavést nové či lépe staronové daně. Navrhuje, aby někteří argentinští zaměstnanci (cca 1 milion zaměstnanců) opět začali platit daň z příjmu, kterou do jisté výše příjmu zrušil bývalý ministr hospodářství Sergio Massa mimochodem za souhlasu tehdejšího poslance Javiera Mileie.  

Co se bude muset stát v Česku, ve kterém krachují podniky s více než staletou historií, které přežily řádění německých nacistů, komunistů, Klausovu "privatizaci", avšak již NE řádění fialové chunty, která se dostala k moci díky ústavnímu puči Rychetského, který těsně před volbami změnil podmínky pro vstup do sněmovny pro koalice tak, aby se tam dostaly strany pětidemolice.

Kde díky fialovým zločincům došlo k prudkému propadu životní úrovně Čechů, Moravanů a Slezanů. Píšu schválně Čechů, Moravanů a Slezanů, protože Ukrajincům a imigrantům jsou vypláceny štědré dávky. Dále byli fialovou demoliční četou okradeni všichni důchodci na důchodech a vůbec všichni lidé o cca 50 procent všech svých úspor díky nezvládnuté fialové inflaci.

Nemluvě ani o propadu HDP, které ještě jako snad jediné HDP na světě nedosáhlo předkovidové úrovně. Tito váleční štváči si půjčují na válku s Ruskem, poskytují rakety zbraně a bomby (zdarma) Banderovskému režimu, který je nepoužívá k obraně, ale k bombardování civilních cílů v Rusku, kde české rakety a bomby zabíjejí civilisty včetně malých dětí. Jak dlouho asi bude trvat než Rusko začně "eliminovat" zbrojní a válečnou infrastrukturu České "darebácké" republiky. 

Podívejte se tedy v přímém přenosu jak probíhá největší demonstrace a generální stávka v Argentině za posledních několk desítek let a pošlete tento odkaz líným odborářským "prasatům" z Domu odborových svazů v Praze 3 na Churchilově náměstí alias Středulákům, kteří se svojí nečinností podílejí na totální likvidaci Česka tím, že udržují tuto demoliční "vládu" u moci. Protože jediný, kdo může předčasně ukončit trápení této hrůzovlády jsou právě odboráři.

Rovněž to pošlete totálně zpolitizované antičeské televizi na Kavčí hory, aby se šéfové zpravodajských pořadů této mediální neobjektivní žumpy dobře podívali, jak se dělá přenos z protivládních demonstrací.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře