Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

V mrtvolném tichu zkažené přítomnosti zní z dálky hlas válečných bubnů a rohů…

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Lidé si žijí své všední malé životy, starajíce se o to, aby měli kde složit hlavu a čím nakrmit sebe a své děti a velcí hráči na vysokých postech zemí, které mají potenciál zničit celý tento svět hned několikrát, hrají své zkažené mocenské hry o to, kdo má „větší penis a dočůrá dál proti větru“
 
Normální, duševně zdraví lidé chodí do práce, plánují si dovolené, plodí děti, občas zajdou do kina, nebo do divadla a ke štěstí jim stačí „málo“, jen trocha lásky, přátelství a nevinné zábavy, která nikomu dalšímu neubližuje a neškodí. Naproti tomu lidé s miliardovými příjmy a proti obyčejnému člověku s téměř božskou mocí již dávno ztratili své duše a stali se nástroji zhouby a zla. Těmto schránkám plným hniloby a zkaženosti již není nic normálního dost dobré a radosti normálních lidí jim připadají nudné a všední.

  • v-mrtvolnem-tichu-zkazene-pritomnosti-zni-z-dalky-hlas-valecnych-bubnu-a-rohu

Tyto zrůdy, které již dávno nemohou být zvány lidmi, dokážou pocítit štěstí jen tehdy, když někdo jiný trpí a pociťují radost jen tehdy, když druzí pláčou a mají z nich strach. Ačkoli je těchto zrůd na světě proti opravdovým lidem schopným milovat pořád ještě málo, vládnou světu, protože je tam vynesl náš nezájem, lhostejnost a strach řešit něco, co by nám mohlo „zkazit odpoledne, nebo víkend“. Lidé raději mlčí, nic moc neřeší a říkají si, že nějak bylo a nějak bude. Jenže dobrý pozorovatel již vidí černé mraky kupící se za obzorem a slyší znít zvuk válečných rohů.

 

„Satan“ zahalený do vlajky s hvězdy a pruhy již spoutal „svou železnou obručí“ téměř celý svět a v blízké budoucnosti se ho chystá svázat a zotročit celý, nebo ho zničit a vybudovat na jeho troskách své nové impérium, pokud se najdou svobodné slovanské duše, které se mu postaví, budou bojovat a raději zemřou, než aby z nich někdo učinil otroky.

 

Blízká budoucnost nebude hezká, a co přijde potom, ví „jen bůh“.

 

Ladislav Kašuka

Facebook komentáře