Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ukrajinský problém v Čechách...

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Všem je jasné, že Ukrajinci, jako levná pracovní síla, již po více jak dvě desetiletí brzdí růst mezd v podnicích na území ČR. V naší zemi pracují desítky tisíc (většinou nekvalifikovaných) dělníků z Ukrajiny, která se sama (vlastní vinou) potýká s obrovským ekonomickým, ale i morálním úpadkem.

Tato země, která za Sovětského svazu bývala bohatým, polnohospodářským a průmyslovým státem, prošla hrozným úpadkem, vinou místních politiků a oligarchů, kteří ruku v ruce tuto zemi rozkradli, před očima nechápajících lidí, kteří plni nadšení ze samostatnosti jejich země nechápali, co se kolem nich vlastně děje.

  • ukrajinsky-problem-v-cechach

Lidé typu Porošenka, jejichž rodiče stáli za rozkradením země, a kteří po celou dobu tahali z pozadí za nitky, dnes dokonce otevřeně vládnou této zemi, a přitom veřejně hlásají „pravdu, lásku a změnu“. Ukrajina na západ od Dněpru je nejen rozkradená, nýbrž také demoralizovaná a natolik amorální, že přestože se její představitelé dostali k moci nelegitimně, pomocí ozbrojeného puče, nedovolí zbytku země jít vlastní cestou a zkaženému Kyjevu věrní vojáci bez skrupulí vraždí civilisty, kteří si dovolí mít vlastní názor a nechtějí se podrobit nelegitimní vládě.

Mladí Ukrajinci z Kyjevem ovládané části země, tak raději v čím dále větší míře odchází pracovat a žít do zahraničí. Bohužel se ukazuje, že tato ukrajinská mládež, je úplně jiná, než jejich rodiče, kteří si ještě uměli vážit toho, když je nějaká země přijala a nechala je vydělat peníze, kterými mohli pomoci svým blízkým na rozkradené Ukrajině. Ze svých zkušeností a od mých přátel, kteří ještě (na rozdíl ode mne) pracují v bezpečnostních agenturách vím, že tato mládež se chová podobně, jako afričtí migranti v západní Evropě.

Mladí Ukrajinci sice neřežou nikomu hlavy, kvůli náboženství, ale mají s nimi společnou aroganci, nevděk a neúctu ke svým hostitelům. Takových 70% zlodějíčků, vandalů a chuligánů, kteří kradou po obchodech, chlastají před obchodními centry, obtěžují kolemjdoucí, rozbíjí na chodnících lahve a hází odpadky na zem a do okrasných keřů, pochází z řad Ukrajinců!!!

Ve statistikách takové údaje nenajdete, protože většinou kradou zboží pod 5000 korun (nepáchají tedy trestný čin), a když dělají bordel, policisté je většinou jen napomenou, takže je vlastně vše „úplně v pořádku“. V práci pak na rozdíl od svých rodičů nemakají v potu tváře, aby svým hostitelům a chlebodárcům vrátili to, že tu vůbec mohou být, nýbrž se ulejvají kde mohou, půlku věcí úplně odmítají dělat a věčně se někde shlukují ve skupinkách, místo aby odváděli poctivou práci, za kterou jsou placeni.

Když nějaký Ukrajinec dostane funkci, okamžitě začne upřednostňovat své soukmenovce a Češi, kteří se nedej bože ocitnou v roli podřízených, dostávají tu nejhorší práci. Pokud se někdo rozhodne nenechat si takovou buzeraci od cizince ve vlastní zemi líbit, začnou Ukrajinci vyhrožovat mafiánem, což dělají i tehdy, když se nějaký český mistr odváží chtít po nich kvalitní práci, místo ulejvání, nebo honění norem na úkor kvality.

Začínám se bát, že naše země si těmito lidmi nasadila tzv. „blechy do kožichu“ a pokud se nakonec dokážeme nějak vyhnout islamizaci, tak nás tito naši „východní bratři“ rozkradou stejně, jako rozkradli svou vlastní zemi.

V historii, totiž žádná samostatná bohatá Ukrajina NIKDY neexistovala... PROČ ASI ??????????!!!!!!!!!!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře