Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ukrajinci dlouhých 29 let vládli v SSSR a zkazili, co mohli!

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Současné ukrajinské vedení země, které se v roce 2014 dostalo k moci pomocí protiústavního ozbrojeného puče proti legitimně zvolenému prezidentovi a vládě hází vše špatné co se v jejich v současnosti ekonomicky krachující a rozkradené zemi děje na Rusko! Někteří členové ukrajinské rady dokonce volají po jakémsi odškodném a mezinárodních soudech! Opak je však pravdou, Ukrajinci po celých 29 let (od roku 1953 do roku 1982) vládli celému SSSR a škodili svou nekompetencí až dementností nejen Rusku, ale všem členským zemím, vyjma Ukrajiny, kterou bezostyšně preferovali před ostatními!Po smrti Stalina (který byl mimochodem Gruzínec a údajně nacionalistickým Rusům to vůbec nevadilo), který vládl v SSSR po dlouhá tři desetiletí, byl Sovětský svaz druhou nejsilnější ekonomickou velmocí světa, lídrem celého socialistického bloku a spojencem Číny. Poté co se vlády ujal nejprve Ukrajinec Chruščov a poté další Ukrajinec Brežněv došlo ke stagnaci, úpadku a posléze úplnému kolapsu této země! Naprostá Chruščovova politická a ekonomická demence a jeho pokusy udělat ze Sovětského svazu „kukuřičnou velmoc“ plus převody, nebo lépe řečeno krádeže částí ruské země ve prospěch jiných členských států (nejznámějším případem je ukradení Krymu Rusku a jeho darování Ukrajině) se stali začátkem konce této předtím tak rychle se rozvíjející země! Sovětský svaz navíc díky politické aroganci a hlouposti tohoto věčně ožralého Ukrajince ztratil svého nejmocnějšího spojence Čínu!

  • ukrajinci-dlouhych-29-let-vladli-v-sssr-a-zkazili-co-mohli

 

Chruščov byl posléze v rámci vnitropolitického boje odstraněn od vlády dalším Ukrajincem Brežněvem, který se odmítl starat o cokoli kromě hokeje, a jeho jedinou radou na pozvednutí postupně upadající ekonomiky bylo, že by lidé měli lépe pracovat. Brežněv si myslel, že stačí vyhlásit status quo a tak nějak přežívat vedle kapitalistického bloku, což nebylo jen krátkozraké, ale přímo hloupé a pro ukrajinské vládce typické (stačí se podívat, jak vypadá samostatná Ukrajina v současnosti). Na každý pokus cokoli změnit odpovídal buď naprostým nezájmem, nebo přehnanou agresivitou (což jsou u opilců běžné psychické stavy) jako třeba v případě vyslání invazních vojsk států Varšavské smlouvy do Československa v roce 1968. Tento historický fakt, tedy, že vojska do Československa poslal Ukrajinec Brežněv tehdy vládnoucí celému SSSR, se samozřejmě zcela záměrně opomíjí (za vše špatné přece mohou podle západu jen Rusové). Brežněv se však ke svému ukrajinství hrdě hlásil a v každém dotazníku, dokumentu, nebo rozhodnutí v kolonce národnost hrdě vyplňoval slůvko ukrajinská!

 

Pokud by tedy měl chtít někdo nějaké odškodné za ekonomickou, nebo politickou devastaci, měli by to být všechny členské země bývalého Sovětského svazu a tou zemí, která by měla platit, by logicky musela být Ukrajina!

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře