Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ukrajina ještě více zhnědla!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Tak je to tady, některým lidem na Ukrajině (možná i v USA), se zdáli být stávající parlament a vláda pořád ještě málo protiruské a hnědé.

Proto, přišli předáci dvou radikálně nacionalistických ukrajinských stran s nápadem opustit vládní koalici, a následně podal hajlující premiér Jaceňuk ze strany Vlast demisi.

  • ukrajina-jeste-vice-zhnedla

Některým, se spletitou situací méně obeznámeným lidem, to připadne jako dobrá zpráva, a jásají nad tím na sociálních sítích, protože si myslí, že tím skončila vláda fašisticko-nacistických sil na Ukrajině. Opak je však bohužel pravdou.

Tento kolaps vlády, byl vyvolán záměrně nacionalistickou stranou Udar, a fašistickou stranou Svoboda, aby se zbavili komunistů a umírněnějších lidí z bývalé Strany regionů svrženého prezidenta Viktora Janukovyče, kteří je brzdili v tom, aby naplno rozpoutali genocidu na jihovýchodě Ukrajiny.

Oleh Ťahnybog vyznavač vraha a kolaboranta s Hitlerovými nacisty Štefana Bandery, doslova prohlásil pro televizi BBC "Myslíme si, že za nynější situace nesmí pracovat parlament, který kryje státní zločince a moskevské agenty, lidi pracující pro Kreml," Čímž myslel poslance, kteří byli demokraticky zvoleni ještě před krvavým majdanským pučem za Stranu regionů a komunistickou stranu Ukrajiny.

Oleksandr Turčynov, předseda sněmovny a předák strany Vlast samozřejmě nemohl zůstat pozadu, a prohlásil ve sněmovně na adresu odvěkých nepřátel nacismu a fašismu z komunistické strany Ukrajiny toto "Doufám, že už nikdy více komunisté v parlamentu nebudou," což další fašisticky a protirusky orientovaní poslanci ocenili tleskáním a voláním "Sláva Ukrajině!".

 Jak sami vidíte, není vůbec žádný důvod k jásotu, nebo k nadějím, že nyní budou odsouzeni viníci zodpovědní za vraždění civilistů a bombardování měst v Doněcku a Luhansku.

V tuto chvíli naopak budou mít ty nejradikálnější fašistické a protiruské síly v úřednické vládě, až do voleb (podle Porošenka budou ke konci října), úplně volnou ruku dodělat hrůzné dílo genocidy všech občanů Ukrajiny, kteří nesouhlasí s Majdanským pučem a odmítají jim poslušnost.

Bojím se, že to nejhorší Ukrajinu, a všechny slušné lidi, kteří tam žijí, teprve čeká …

Kéž bych se mýlil …

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře