Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tajemný Donbaský trojúhelník

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Dnes jsem si na facebooku přečetl poznámku jistého pána Romana IV, který navrhl přejmenovat oblast Doněcka a Luhanska na Donbaský trojúhelník. Jako důvod uvedl zázračně se objevující a vzápětí opět záhadně mizící ruská invazní vojska, o kterých nám ukrajinské a americké tajné služby tvrdí, že operují na ukrajinském území.

  • tajemny-donbasky-trojuhelnik

Pravdou však je, že v tomto záhadném trojúhelníku se dějí i další velice záhadné a tajemné věci. Tak například se tu údajně objevují a mizí raketové systémy BUK sestřelující cizí osobní letadla ve výšce deseti kilometrů a záhadné bytosti, které mají tyto jevy na svědomí, dokážou naprogramovat nevycvičené příslušníky domobrany k jeho obsluze pravděpodobně nějakou bleskovou telepatickou metodou a celý systém i s posádkou poté teleportovat mimo dosah zvědavých nepřátelských kamer a družic.

Ukrajinská armáda je plná nadšených hrdinů dychtících po boji a každý den vítězně postupuje a drtí separatisty takovým způsobem, že prezident Ukrajiny Petro Porošenko ohlašuje snad každý druhý týden blížící se jisté vítězství. Jenže běda, zlí ufoni (nebo Rusové) pravděpodobně vlastní také něco jako stroj času a když zatočí ručičkou na ciferníku, posunou vítězná ukrajinská vojska zpět na výchozí pozice, nebo dokonce nějakým zázrakem ještě daleko dále, jako kdyby ve skutečnosti postupovala domobrana.

Vrcholem nadpřirozených nepřátelských akcí emzáků (nebo Rusů), kteří si zřejmě nepřejí mír, který by jinak na Ukrajině již dávno zavládl, je záměna hodného, vstřícného, dobrosrdečného mírotvorce Porošenka za válečného štváče a banderovce podporujícího nacionalistu, který místo aby po v Minsku uzavřeném příměří vyzýval k dohodě a trvalému míru, pronáší věty, jako nepřítel bude rozdrcen a zničen, vítězství bude naše apod.

Co myslíte, stali jsme se všichni obětí tajemných sil působících v Donbasu, nebo z nás Ukrajinci společně s našimi a západními médii dělají s prominutím blbce?!

Facebook komentáře