Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Syrská armáda by měla zaútočit na americké okupanty!

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Je to tak, Američané totiž nemají na rozdíl od Íránců, nebo od Rusů v Sýrii co pohledávat! Nikdo je tam totiž nepozval, ani vláda, ani parlament, ani syrský prezident! Američané nemají pro své syrské vojenské působení ani žádný mezinárodní mandát od OSN! Jakým právem tedy vojensky zasahují v Sýrii?! Kdo jim na to dal právo?!

Kde berou tu drzost někoho bombardovat, jak mohou určovat v této zemi nějaké koridory a vymezovat, kam smí a kam nesmí vkročit syrská armáda?! Pravda je taková, že na nic takového žádné právo nemají a faktem je, že s tím co dělají nepřestanou, dokud nezačnou umírat američtí vojáci!

  • syrska-armada-by-mela-zautocit-na-americke-okupanty

Jelikož americká armáda působí v Sýrii nelegálně, nejsou její příslušníci nacházející se na území Sýrie ničím jiným, než agresory a okupanty a podle mezinárodního práva má Sýrie právo na obranu své země! Pokud tedy syrská armáda a její spojenci konečně seberou odvahu začít zabíjet příslušníky americké armády, kteří nikým nepozváni ze vzduchu vraždí vojáky věrné legitimní vládě Sýrie, bude to naprosto v pořádku a mělo by se tak stát co nejdříve! Ze zkušeností z Vietnamu a Koreje dobře víme, že Američané sice rádi zabíjejí, ale neradi sami umírají!

Pokud tedy syrská armáda konečně sebere odvahu zaútočit na americké okupanty, po nějaké době se přestane americkým maminkám líbit, že jejich „hrdinní synáčkové“ v Sýrii nejen „sbírají skalpy“, ale že o ně také sami přicházejí a začnou z toho vinit americkou vládu! Je třeba ukázat panákům z Pentagonu zuby a pořádně se „zakousnout do propocených amerických zadnic“! Americká armáda je totiž všechno, jen ne neporazitelná, stačí se zeptat na radu Kubánců, Vietnamců, nebo Korejců, kteří určitě milerádi Asadovi poradí, jak nad Amíky zvítězit! Jediné, co je k tomu třeba, je sebrat odvahu, přestat dělat polovičatá rozhodnutí a tvrdě udeřit všude, kde někdo v Sýrii zahlédne vlajku s hvězdy a pruhy!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře