Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

STOP FANATISMU!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Já osobně se počítám za velkého přítele Ruské federace a vážím si politiky a vlastenectví jejího prezidenta V.V. Putina. Přesto neztrácím rozum a soudnost, jak se bohužel některým z jeho obdivovatelů a fanatických virtuálních Rusů, kteří jsou ve skutečnosti stále občany ČR, stává.

  • stop-fanatismu

Někteří z nich dospěli k názoru, že Rusko, když se mu zachce, může vše. Ráno vletět na Ukrajinu a dobýt Kyjev, pak si dát polední pauzu, a pokud se to náhodou nebude líbit EU, nebo USA, do večeře budou ruská vojska v Bruselu a nad Washingtonem se bude tyčit atomový hřib.

Fanatismus je hrozná věc, a i když fanatik třeba i fandí té správné straně, kdyby bylo po jeho, zemřeli by miliony a miliony civilistů jen proto, že žili v podle něj špatných zemích, tedy jsou automaticky nepřáteli. Stejně nebezpečné, je udělat z člověka, kterého obdivujete boha, který je podle Vás neporazitelný, a může rozhodovat mezi životem a smrtí podle toho, jak se zrovna vyspí.

Co tím vším chci říci. Totiž to, že Ti kteří vykřikují Putine nebuď srab, vlítni na tu Ukrajinu, už si tam měl dávno být, koukej tam udělat pořádek, a představují si, že to proběhne tak, že ruská armáda tam prostě vpadne, svrhne kyjevskou vládu, pozabíjí fašisty a řekne mužům tohoto národa, z nichž většina nehnula pro své vlastní osvobození od nacionalistů z kyjevské vlády a fašistů z Pravého Sektoru ani prstem, je hotovo a teď už bude všechno jen dobré, že jsou úplně mimo, a kdyby to Putin opravdu takto udělal, byl by šílenec, jenže to On naštěstí není.

Nakonec by z něj ti samí Ukrajinci, kterým přišel pomoct a kteří by rychle zjistili, že jejich země je pořád ve srabu, a že ani po intervenci Rusů jim bez práce pšenka sama nepokvete, udělali agresora, okupanta a viníka všeho zlého co se jim tam chudáčkům děje.

Ukrajinci musí prvně sami zvednout zadky z gaučů a jít si svou svobodu vybojovat, pokud o ní opravdu stojí. Je jich 40 000 000 a bojuje jich pár stovek, nejvýše pár tisíc, což znamená, že je něco špatně v samotné duši tohoto národa. Pokud se včas neobrodí a neprocitnou z letargie, tak si svého Porošenka a své fašisty vlastně zaslouží.

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře