Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Společně s americkou armádou přišel do Česka mráz, uragán a sněhová vánice.

Hodnocení uživatelů:  / 18
NejhoršíNejlepší 

Společně s příjezdem amerického armádního konvoje hrstky transportérů Stryker a vojenských automobilů značky Hummer (automobilka v Detroitu, která je vyráběla, již v roce 2009 zkrachovala) přišel do naší země mráz, uragán a sněhová vánice, které jsou v tomto čase velice neobvyklým jevem. Skoro to vypadá, jako kdyby nějaká vyšší síla naznačovala, co špatného může tato velká zámořská velmoc naší malé zemi svým válečným štvaním proti Ruské federaci způsobit!

 
 

Tato směšná ukázka nikoli síly, ale spíše slabosti přehlídky obrněných transportérů, které jak sami Američané tvrdí mají být pouze dočasným řešením, než vymyslí něco lepšího a které prostřelí každý pořádný kulomet společně s pár kousky Hummerů, které již ani nevyrábí (automobilku se Američané marně snažili prodat Číně), způsobila dle mého názoru spoustu zbytečného rozruchu.

 

  • spolecne-s-americkou-armadou-prisel-do-ceska-mraz-uragan-a-snehova-vanice
Americké vojáky přišlo přivítat pouze pár tisíc lépe situovaných nadšenců mávajících prapory s pruhy a hvězdami a pár stovek odpůrců s transparenty a vystrčeným zadkem. Většina normálních lidí celý tento „konvoj“ pojala stejně jako já (tedy jako neškodnou šaškárnu) a prostě ho ignorovala.

Tato vojenská kolona totiž nebyla žádným nebezpečím pro suverenitu naší země, což neznamená, že se brzy opravdového obsazení americkými vojsky nedočkáme. Dragounská jízda, která právě opouští naší zemi, byla totiž možná jen takovou sondou testující reakce obyvatelstva v zemích, kterými projížděla na přítomnost americké armády (kvůli případnému vybudování stálých základen namířených proti Rusku).

Pokud k tomu v budoucnu opravdu dojde, může se stát, že příště již naší zemi nebudou sužovat přízemní mrazíky a chumelenice, ale nukleární zima. Amerika totiž svou štvavou zahraniční politikou žene svět na pokraj třetí světové války a tento můj názor sdílí i velice známý a dobře informovaný americký politolog (působící kdysi ve vládě Ronalda Reagana jako poradce) pan Paul Craig Roberts!

 

Ladislav Kašuka.

 

Facebook komentáře