Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

SANKCE, SANKCE A ZASE JENOM SANKCE …

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

USA a EU vyhlašují pořád nové a nové sankce proti Ruské federaci, a proto se ptám:

 

Sankce za co, za to, že se Rusko pořád přímo nezapojilo do ukrajinského konfliktu, nebo za to, že poskytuje na svém území humanitární pomoc již půl milionu ukrajinských uprchlíků???!!!

  • sankce-sankce-a-zase-jenom-sankce

 Nebo to jsou sankce za to, že Rusko chce, aby Ukrajina platila za plyn?! Ve skutečnosti jsou to sankce za úspěch, trest za to, že ekonomických partnerů a spojenců Ruska každý den přibývá a Rusko prosperuje a sílí, kdežto USA je na pokraji krachu a některé státy EU k němu nemají daleko.

 Tyto sankce nejsou ničím jiným než trestem za suverenitu a nezávislost, jsou obyčejnou závistí těch, kteří umí prosperovat ne společně s druhými, jako to dělá Rusko, ale pouze na úkor ožebračování svých menších a slabších partnerů.

Je čas, aby občané EU a USA pochopili zrůdnost a hloupost politiky, kterou provozují jejich vůdci a řekli DOST. Je načase říci, že my nechceme nikoho blokovat a zadržovat volný obchod, my chceme mír a prosperitu, my chceme volně obchodovat s každým, s kým nám to vynese oboustranný prospěch a pokud Vy chcete něco jiného, my nechceme Vás, takže raději odejděte sami.

 Pokud chcete konfrontaci, oblékněte si uniformy, vezměte zbraně a běžte válčit, my Vám v tom ale pomáhat nebudeme a pokud snad v této nesmyslné, hrabivostí a lakomstvím vyvolané válce padnete, nebudete nám chybět a nebudeme Vás oplakávat. Místo toho povedeme své země tak, aby z výsledků naší práce měl prospěch každý slušný a poctivý člověk.

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře