Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Rusko nelze zničit, protože je na to prostě příliš velké!!!

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Všichni ti rádoby vojenští stratégové (především z malých a vojensky bezvýznamných zemí), by si měli uvědomit, že uvažovat o válce s tak obrovskou zemí (navíc vyzbrojenou ohromným jaderným a konvenčním vojenským arsenálem), není nic jiného, než sebevražda!!!

  • rusko-nelze-znicit-protoze-je-na-to-proste-prilis-velke
  • :-)
  • rusko-nelze-znicit-protoze-je-na-to-proste-prilis-velke
  • rusko-nelze-znicit-protoze-je-na-to-proste-prilis-velke
  • rusko-nelze-znicit-protoze-je-na-to-proste-prilis-velke
  • rusko-nelze-znicit-protoze-je-na-to-proste-prilis-velke

 

Rusko je obrovská země, která má v případě konvenční války ohromné možnosti k přeskupování sil a plánování odvetných úderů. V případě jaderného konfliktu je její velikost garancí toho, že nepříteli nestačí použít pár jaderných raket k tomu, aby Rusko nestačilo zasadit drtivý odvetný úder!

Nikdo přesně neví, kde se nachází všechna ruská jaderná sila, ponorky, vlaky a automobily s odpalovacími rampami. Jaderný úder by musel být tak obrovský a „kobercový“, že při použití takové síly, by na 100% buď úplně vyhubil, nebo přinejmenším drasticky omezil všechny přeživší životní formy na celé planetě!

Existuje dokonce několik různých vědeckých teorií o tom, že při použití tak velké jaderné síly, jaká by byla potřeba ke zničení tak obrovské země, jakou je Rusko, by mohlo dojít k řetězové reakci se zemským jádrem a následnému výbuchu a zničení celé planety Země.

Je tedy nasnadě, že přemýšlet o válce s Ruskem může od té doby, co tato velmoc vlastní jaderný arzenál buď jen úplný blázen, nebo člen nějaké šílené sekty, jejíž plánem je zničení veškerého pozemského života! Fakta hovořící pro to, že s Ruskem je mnohem lepší se dohodnout, než s ním válčit musí být každému rozumnému člověku více než jasná!

Rusko je prostě Rusko, tedy země plná nezlomných bojovníků a vlastenců, která se nevzdá jen proto, že ve Washingtonu, nebo kdekoli jinde někdo hlasitě haraší zbraněmi (nebo haraší s doutníkem a sekretářkou  ). Zatímco na některé země štvoucí do války proti Rusku, stačí jediná ruská raketa třídy Satan, Rusko prostě bez devastujících následků pro celý svět zničit nelze!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře